şükela:  tümü | bugün
193 entry daha
  • soyle bir baktim. sayilanlarin hepsine ve hatta cok daha fazlasina sahibim lan.

ama kendime donup bakinca, kendimi cekici, nadir vs. bulmuyorum. aksine, baskasi olsam donup bana bakmam yani. demem o ki, hayat boyle basit rakamlara indirgenecek kadar sacma degil.
  • 20k gelir ayda mi, yilda mi oldugunu kestiremedigimdem, katilamadigim baslik.. ):
  • -17 cm boy, -17.700 tl gelir, -3 araba, -1 ev, -2 dil olarak katıldığım veri tabanı. kısacası hiçbir şeyim yok.

not: böyle bir erkek varsa gelsin beni sevsin.

edit: erkeğim lan bana ne mesaj atıyonuz.
    edit2: şimdi de gay sanan oldu. yazdığıma pişman ettiniz aq ekşi erkekleri.
  • tüm maddeleri +1'le tamamlamış olmam epey tesadüf...
  • boy desen tutmuyor, araba desen yok, ev var hadi neyse, dil desen 2 tane. eşim beni niye almis acaba diye dusunmeden edemiyorum kendimi. buhranlar basti be.
  • muhtemelen evi ve arabası aileden miras kalmış yazarlardır. 20 bin lira maaş ile kaç senede edinilmesi bekleniyor bu varlığın?
  • aradığımız insani deger,
    bugün de boya posa ve esra erol paravan arkası kriterlerine kalmıştır.
    tişikkirler.
  • türkiye şartlarında babadan zengin değilseniz buna ulaştığınızda yaşınız 50 falan olur o yüzden buraya yaş yazmamışlar.

sıfırdan gelen birisi için bu tür şeylere ulaşmak ciddi zaman alıyor. üniversite bittiğinde işe başlasa birisi bunların tümüne ancak 50-55 yaşlarında ulaşır. babadan zengin iseniz bu tür şeylere 20'li yaşlarda sahip olursunuz.
  • kaç cm olduğu yazılmamış olduğundan çöp bir birey(üzgün işareti)
  • maalesef yine amorti bile tutturamadığım erkek tipi.
126 entry daha