şükela:  tümü | bugün
2246 entry daha
  • 2 santim ile kaçırdığım erkek tipi.
  • + zengini de varsa gelip beni sikebilir
  • kültür testine tabi olmak istediğimi beyan ettiğim entry türü
  • aylık geliri 5.000 tl üstünde ise türkiye şartlarında çöpsüz üzüm, kılçıksız balık, çekirdeksiz karpuzdur.
  • bekaret şartı var mı?
  • ekşi sözlük habitatıdır bunun. erkekler için açılan başlıklardan anlarız bunu. zeki esprili yakışıklı yetti mi yetmedi bide kültürü var. yaradan eksik yaratmamış her yerden vermiş maşallah.
  • yine sol frame'de yoğun akıcı görünce öldü sandım. ömrümden ömür gitti.
  • 4 cm eksiğim var. 3’ü 5’i aramam diyorsanız yeşillendirin kızlar
  • ilk kez tarife uyuyorum.
    gözyaşım: pıt.
  • bkz: #5376166)

vakti zamanında ordudan emekli resul adında bir topçu çavuşu beş parasız bir durumda bu kıyılarda bir köye yerleşir. günler geçer iş bulamaz. ramazan ayı yaklaşırken köylü de garibandır, eski askerdir yardımcı olalım düşüncesiyle ramazan da köyün yanındaki tepeye bir iftar topu koyalım resul de iftar vakti topu ateşler hem iş hem meşgale olur diyerek eski bir top bulur ve bu projesini gerçekleştirir. ramazanın ilk günü sahura kalkılır, niyet edilir, oruç tutulur ve sonra merakla iftar saati beklenir. ancak top bir türlü patlamaz hava iyice kararır köylü aç biilaç tepeye tırmanır. bir bakarlar ki bizim resul çavuş kan ter içinde topla uğraşmakta ama top bir türlü ateşlenmemektedir. köylü söylenmeye başlar. e resul çavuş hani sen bu işi biliyordun... e resul çavuş bizi aç bıraktın... e resul çavuş... derken resul çavuş boncuk boncuk teri ile döner ve avazı çıktığı kadar bağırarak
    topunuzun amına koyayim
1220 entry daha