• yazar aranıyor;
    ondalık sayı kullanmayı bilen,
    cm ile m arasındaki farkı anlamış,
    tercihen doğru başlık açabilen,
    iletişim: ekşi sözlük
  • mahalle yanarken saç tarayan başlık
  • napacaksınız amk toplanıp birbirinizi mi sikeceksiniz?
  • fiş almasak?
  • (bkz: 1.85 cm vs. 185 cm)

matematik özel dersi verilir. *
  • mal turnusolu baslik. ay 2cm ile kacirdim diye hava atmaya calisan ergenler, bir umut “buyrun ben” diyen mallar, oyleyim ama azicik da gobek var ekiki mallari. ne ararsan var. cidden feci bozdu sözlük.
  • her özel partner isteği için başlık açılması durumunda sözlüğün; "esra heron ile evlenir gibi yap", "zuhal tupac ile kim evlenmez", "seda saydek ile evleneceksen amuda kalk" programlarının sosyal ağ platformuna döneceğini düşünemeyen ve "özgürlük" adı altında aslında yıktığı sandığı kalıpların duvarları içinde yaşadığının farkına varamayan insanın isteklerini inci gibi sıraladığı başlık. ***

sözlüğün asıl amacı partner bulmak değil sayın tatlı ve minik sosyal adalet savaşçıları. sözlüğün aslında amacı, her ne kadar unutulmaya başlansa da, bilgi kaynağı olmak. kendi düşüncelerinizle çoğunluğu kalıplamadan, burayı bilgi ve düşünce paylaşım platformundan tinder'a çevirmeyiniz lütfen. çünkü ikisinin de kullanım amacı farklı. git tinder'da güzel güzel ara savaş tanrını, hadi illa burada arayacağım diyorsun onun için de bir güzellik yapalım sana: (bkz: ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanları) başlığına git isteklerini orada belirt. zaten ilgili kritere uyan ve teşne arkadaşlarımız ışınlanmayı icat edip yanında olacaklardır merak etme. ben mi? kriterlere uymuyorum, teşekkürler. yoksa abdurrahman dilipak'ı haklı çıkartacak şekilde, saniyede 300.000 kilometre koşarak* mermisiz top atan bir silaha dönüşebilirim tabi.

şimdi, bizim zamanımızda okutulan ilkokul kitaplarının bölüm sonlarından bir cümleyi bırakıyorum buraya: (bkz: okuduğumuzu anladık mı?)

son yazdıklarımla 80'lerin sonunda 90'ların başında bir çocukluk yaşadığımı belli ettim galiba, olgun kadınlar eklesin.*
  • 1.85 üstüyüm ama kaslı değilim ben elendim beyler siz devam edin.
hesabın var mı? giriş yap