şükela:  tümü | bugün soru sor
  • işkencedir. kafanı her saniye üstteki demirlere vurursun, dışarıyı görmek için göt kadar alanda eğilmek zorundasındır ve hep eğilip kalkınca insanlar sana ayı oynuyo gibi bakar ve ardından yeniden kafanı vurursun.
  • kamburluk sebebidir.
  • aynı dolmuşta yolculuk edilmesi durumunda müzik eşliğinde incelenecek ürün sunduğundan keyif veren bir yolculuk unsuru.

seni nerede olursan ol seviyoruz 1.90. gri eşofmanının içinde hayalkırıklığı paketlemediğin sürece.
  • başlığı okuyunca bacaklarım sığmadı o daracık araya
  • bu başlık kalıbından nefret ettim, 1,90 boyla dolmuşta yolculuk etmek falan yazmak çok mu zor?
    ilk okuduğumda 1,90 boylu dolmuş sahiplerini betimliyor sandım zira.

edit: modlar olaya el atmış başlığın ilk hali “1,90 boy + dolmuş.” du
  • eğer ayaktaysanız (güya yasak) ve kalabalıktan dolayı camlar buğulanmışsa (titanic filmi değil cama yapıştırasın) muhtemelen nerede olduğunuzu göremeyecek ve defalarca sormanıza rağmen inmek istediğiniz durakta inemeyecek ve durağınızı geçeceksinizdir. buna zamanın başbakanı geçiyor diye yolların kapatılmasını saatlerce barbaros bulvarının taşıt trafiğine kapatılmasını trafik sorununa ankara etkisini de ekleyin.
  • peguot j9 urla dolmuşundan indikten sonra bir süre 1,80 dolaştıktan sonra tekrar 1,90'a geri dönmek.

edit: anlatım bozukluğu nasıl yapılır göstermek istedim.
  • kriterler her geçen gün değişiyor takip edemiyoruz artık. 1.90 boy yakışıklı zeki esprili erkekten dolmuş sahibi olana geldik.
  • ben 196 boyundayım bazen otobüste gizli osuruk atıyorum kısa boylu teyzelerin yüzüne geliyor. hiç bozuntuya vermiyorum camdan dışarıyı izleyerek yoluma devam ediyorum.
  • 1.90 boya sahip olup da dolmuşa binecek kadar fakir olma kardeş bir zahmet. o boyla ayda en az 7.500 tl kazanıp en kötü d segment arabaya sahip olman gerekir.

tanım: kişinin kendi hatasıdır.