şükela:  tümü | bugün
  • kendisini dev aynasinda goren simarik ve kompleksli kizdir.
    bununla evlenilmez sakin oyle bir hata yapmayiniz.
    ayrıca borc para da verilmez ustune yatar paranin.*
  • usain bolt hızında koşarak uzaklaşılması gereken kızdır.

not: 1.92
  • ilk not: uzun boylu erkeklerden hiç hoşlanmam.

merak ettiğim bir mevzu var ne bekliyorsunuz? yani türkiye'de erkeklerin kadınlar
    üzerinde yaptığı tüm manipülasyonlardan sonra ne bekliyorsunuz? 25 yaşındayım. kadınların üzerindeki bu manipülatif baskıyı 2010'da üniversiteye başladığımda farkettim. yok torrent kullanmayı bilen kız, yok futbol seven kız, yok rakı içen kız, yok kol kıllarını alan kız, yok şuraya giden yok şu makyajı yapan yok şu kiloda olan yok kızıl saçlı kız ve bu daha uzayıp gidiyor.

kadınları bu kadar çok kategorize eden bir toplumda bir kadın şöyle bir cümle kurduğunda aşağılanıyor? neden? ne bekliyorsunuz? siz kadınların her şeyine karışırken ne bekliyorsunuz yani? kadınlar öylece dursunlar ve kendilerine biçilen rolleri mi oynasınlar? bakın şu cümle bence de hoş değil, aşırı da salakça ama erkeklerin gelip de şunu söyleyen kızı aşağılayacak olması beni geriyor. sen kendin bu hale getirdin bunu. şimdi gerçekten ne bekliyorsunuz çok merak ediyorum. aslında merak etmiyorum size müstehak bu.
  • pardon ama iskandinav yada slav bir ülkede mi yaşıyoruz ?

not:188
  • kendileri barcelona takımının iddaa oranı gibi olduğu için, yokluk içindeler anlayabiliyoruz..

not; 1.78 olarak gurur duyuyorum.
  • perdeleri astıracaktır.
  • (bkz: erkekleri tek bir insan gibi görmek)
    (bkz: hayatında hiç görmediği insanın yaptığından sırf cinsiyeti aynı diye sorumlu tutulmak)
    (bkz: kategorize etmeyin derken kategorize etmek)
    (bkz: kendi kompleksililiğini toplumun üstüne atmak)

bu nasıl bir mantığın ürünüdür anlamak mümkün değil. yüzlerce başlığın altında binlerce kez yazıldı herkes herkesi eleştirebilir. bir kişi cinsiyetinden, inancından, dünya görüşünden, ırkından bağımsız olarak aşıraya kaçmamak kaydıyla herkesi eleştirebilir, hiç gerilmeye gerek yok.

sorulu not: bir seri katil türkse, tüm türkler onun işlediği cinayetten sorumlu mu olur ?
  • uzun yaraklara gelesice kızdır.
  • 30 yaş üzeri kadının memesi sarkmış olur diyen adama demediğini bırakmaz. kaltaklığın sınırı yok ki.
  • muhtemelen 1.65 bir adama aşık olacaktır.

(bkz: kınadığını yaşamak)