şükela:  tümü | bugün
  • sevişmenin gerçekleştirileceği mekandan tutun da sevişme esnasında kullanılacak uzuvlara kadar birçok unsurun örtüşmemesini, yan yana getirilememesini doğuracak ve nihayetinde, çimenlerin üzerinde tepişen fil ile üzerinde tepiştiği çimenlerin içindeki karıncanın arasındaki olası sevişme halinde yaşanacakları ve ortaya çıkaracak manzarayı birebir yansıtacak ve de yaşatacak eylemdir.

    düşünün bir, adam daha yatağa sığamamakta, bir yerleri açıkta kalmakta nasıl rahat sevişsin. kadın desen adamın yarısı neredeyse öpmek istese başı adamın memelerine denk gelecek, öpemeyecek bu nedenle. gerçi yatakta sorun olmaz bu ama ayakta olur. adam eğilirse ya da kadın bir şeyin üzerine çıkarsa bu sorunda çözülür ama sevişmenin o doğallığına dışarıdan etki ettirilen yapaylıklar ters gelir. büyü bozulur, motivasyon kalmaz.

    kadın 1 60 boyunda ya, eğer çok şişman değil ise zayıf olursa adamın 190 lık gövdesinin altında ezilip kaybolur gider. görüntü açısından çok itici bir manzara çıkar. dev gibi cüsseli adamın koynunda parmak kadar kız boğulmamak için ecel terleri dökmekte. gül gül öldürür bak bu manzara insanı.

    birde bu cüce kadının o dev gibi adamın sevişme esnasında her bir yanını yalamak için şekilden şekle girip türlü maymunluklar yaptığını düşünsenize. tabi aynısı erkek için de geçerli. ne kadar komik olurdu. yarardı göreni ortadan ikiye.
  • caiz degildir. buyuklerimiz boyu boyuna huyu huyuna diye bosuna soylememisler.
  • sorun olmaz. biliyorum da konuşuyorum...
  • 1.75'lik bir çocuk ortaya çıkarır.