şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: özür dileyebilmek de bir erdemdir. aldığım küfürlü mesajlar aklımı başıma getirdi. bu vesileyle tüm ekşi sözlük ailesi ve shire halkından özür diliyorum. erkeklikle boyun ne ilgisi var yuaaaa, hayatında boyundan başka övünecek bir şeyin yok yuaaaa bu arada boyum 1.90.

otomatik vitesli araç kullanıp, edis dinleyip erkeğim diyenlere nispet amaçlı olabilir. elbette bu kişilerin erkeğim diye gezmelerini ifade özgürlüğü kapsamı altında değerlendirebiliriz.

edit: başlık eğlence amaçlı açılmış bir başlıktı ancak sözlükte bu kadar kompleksli cep herkülleri ve küçük enişteler olduğunu bilmiyordum arkadaşlar. tamam siz de erkeğim diye gezebilirsiniz sonuçta demoktratik bir ülkede yaşıyoruz.

1.50 boyunda bir kezban olduğumu iddia edenleri kınıyorum.

babamın boyunu merak edenler olmuş, sülalede bir tek ben erkeğim diye gezebiliyorum. kalanlar hadlerini biliyorlar ve evde oturup edis dinliyorlar.

bücürük tüysüz gay arayanlara amme hizmeti: (bkz: #79918213)

genç kızlara amme hizmeti: (bkz: (#79913413) *
  • 2 metre en iyisi. türkiye'den siktir olup gidecekseniz bunu bilin. bu boy ortalaması ile ecnebi diyarlarda rus boksör ivan drago kılıklı iskandinav erkeklerinin arasında ezilirsiniz.

oranın üstün genetik yapılı insanlarına göre gene ezik kalırsınız ama hiç değilse boydan kurtarırsınız amk.
  • tüh ya 4 cm ile kaçırdık. gene erkekliğimize bok sürdüler.
  • şimdi ben erkek değil miyim? s.ktir la.
  • bence önemli olan boyu değilde işlevi olabilir.
  • 1 cm ile adam mı olduk lan şimdi. vay anasını.
  • 3cm ile kaçırdım ayol.. dur topuklularımı giyeyim şekerim.

giydim geldim... evet bilaader hayırdır, senin bir sıkıntın mı var?
  • allahın mutantları, 12 cm ile kaçırıyorum.
  • pivot tipi santrafor sen misin?