şükela:  tümü | bugün
  • genevieve cortese'in yaşadığı hadisedir.zira kendisi jared padalecki ile evlidir.
  • 192 cm boyumla beni gören her hatunun içine düştüğü eylem. bir de dudaklarını büzüp gözlerini kısıp aşağıdan aşağıdan bakmıyorlar mı. kedi canınızı sizin.
  • benim için normal, hatta olması gereken durumdur. 1.91'lik bi bağyan olunca 1.90'dan aşağısı kesmiyor malum.
  • "boyu değil işlevi önemli" önermesinin bir kanıtıdır.
  • 1.92 lik bir adam olarak mevcudiyetinden şu ana kadar bi haber olduğum sorunsal. vay anasını. kimse de çaktırmadı. demedi ki be adam şöyle böyle zorulukları var sana aşık olmanın diye.

tam tersi bir durum nasıl hissettirir insanı bilemedim çünkü henüz 1.75 den uzun bir türk kızını gerçek hayatta görmüşlüğüm yok. ( biliyorum var öyle bir efsane 1.75 den uzun türk kızları hakkında ama muhtemelen efsanedir _ elbette yeni nesli saymazsak , onlar sayılmaz ).
  • modaya göre aşık olan amına kodum salaklarını ortaya çıkarmış erkektir. bu amına kodum salakları bizi duygusuz mu sanıyor acaba nedir?
  • eğer aşık olan kadının boyu kısaysa "hadi allah'tan korkun yok da yükseklik korkun da mı yok"dedirten durumdur.
  • benim açımdan 1.95 boyla hiç bir bayanın sorun etmediği durum.
  • kadın 1.60'ın altındaysa ve duyguları karşılıksız değilse etrafındaki diğer kadınların nefret ve anlam verememe dolu bakışlarına alışması gerekir. göze hoş görünmediği doğru olmakla beraber milletin gözünün de mutlu bir çiftin pek umrunda olmadığı ayrı bir gerçektir.