şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gerçekleştirmeyi planladığımdır. aslinda eğitim ve öğretim, ikisi de olacak malum başlık karakter sınırı.

ilk etkilerini de en erken 30 sene sonra alacağımı ön görsem dahi, daha fazla geç kalınmaması gerektiğini düşünüyorum. bu 30 seneyi de egitim ve öğretimin önemini, ortalama zihin aktivitesi olan bir birey olarak 30. yaşıma yeni girdiğim bu günlerde anlamış olmama bağlıyorum. tabii, bu bir gelişim sürecidir ve bunu bir zaman dilimiyle de kısıtlayamayız.

nasil yapacağım konusu da şöyle, sosyal medya ve teknolojiyi konuya dahil edeceğim. yapacağım şey, mevcut kanunlarımıza uygun ve insan haklari temeli üzerinde kurulmuş olacak ama kendi ülkesinin vatandaşlarının gelişmesine kasıtlı ya da kasıtsız engel olan herkesin canını yakacak hatta açık bir şekilde, maddi ya da manevi bu kişilere zarar verecektir.

bu verilecek zarar, ülkesini seven herkesin bulunmasi gereken bir fedakarlık olarak tanımlanmalıdır.

ayrıca bunun bir darbe gibi değil de ehemmiyetinin tüm bireylere vurgulanabilmesi için göz göre göre yapilmasi gerektiğinden burada açık açık yazıyorum.

ülkesini, vatanını, milletini seven, inanç, ırk, dil gibi ayrımcılık yapılabilecek her klişe konu farketmeksizin herkesin bu devrimi desteklemesi elzemdir zira bu mevcut gidişat devam ettiği sürece uğruna feda edecek tek bir değerimiz kalmayacaktır.
  • sonunda gelip çatan devrim.
    sonunda güzel haberler de duyacağız, diye sabırsızlıkla bekliyorum.