şükela:  tümü | bugün
  • şu an bu konuda öyle sinirliyim ki kanzuk'un dürümcüsüne sövebilirim. o kadar da net konuşuyorum!!!

tanım mı? tanım yok lan. artık adalet istiyorum. tanım yapmayan, affedersiniz b*k gibi entry giren, hiç kutsal bilgi vermeyen birini neden cezalandırmıyorsunuz he? bu sözlük için kendimi feda edeceğim. bu bir isyan.

ben ve benim gibi yazarlar eğer lanetlenmezse tanrı şahidim olsun ki amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokup ne kadar dürümcü varsa hepsini kapattırırım.

hayatım boyunca hakkı, hukuku, adaleti savundum -sonunda zararlı çıksam bile.- bugün de oturdum düşündüm ve güzel entryler giren çoğu çaylağın 3 yıldır yazar yapılmadığını, aynı şekilde güzel entryler giren çoğu yazarın uçurulduğunu aklıma getirdim. vicdanım cız etti. artık bu işe bir son vermek gerekli. bugün bir milat olacak.

eğer bir gün ekşi sözlük'te kutsal bilgi içeren başlıklar ve entryler; cinsellik başlıklarından, futbol başlıklarından, sosyal medya fenomenlerinin başlıklarından daha gündemde olurlarsa, işte tam da o zaman ekşi sözlük binasının önüne bir (bkz: iguana) heykeli isterim. başka hiçbir şey istemiyorum.

ayriyeten hayatım boyunca iş ahlaklarına deli gibi hayran olduğum japonların (bkz: harakiri)'sini tatmak çok büyük bir zevk olacak benim için.

edit: sanırım kimse anlamamış ama ben burada kendimi de eleştirdim yalnız. yani enytrylerime bakıp konuşmayın çünkü yukarda zaten beni de lanetleyin dedim. eğer ekşi sözlük ben geldiğimde kaliteli bir yer olsaydı daha güzel entryler girerdim. yaklaşık 5 yıldır ekşi'yi takip ediyorum. yazarlık ise 3 aydır var.

ayrıca yazdığım entrylerin çoğunu siliyorum zaten.
  • (bkz: biber gazı)
  • (bkz: toma)
  • seni tanıdıktan sonra kıracak zincirim kalmadı.
  • (bkz: sözlüğü foruma çevirmek)

ülkelerin bile anayasaları değişirken, "sözlüğün kuralları niye toptan bir değişim yaşamasın ki" diyenlerdenim ben.

he eğer ki sözlüğün formatı vs bu tür şeyler varsa bunun yazarlara ve çaylaklarla iyice yedirilmediğini düşünüyorum. he isterseniz tüm formatı baştan yaratın, bunu yazar ve yazar adaylarına anlatamazsanız sonuç maalesef hep böyle olacak.

bunu yazarken de kendi kendime bir özeleştiri yapmam lazım sanırım.
  • arkaplan müziği olarak şu seçilmeli:

https://m.youtube.com/watch?v=fjt7gni3nr4
  • bir milyondan fazla entry silindi zamanında. birçoğumuz uçurulduk ve aylarca, yıllarca bekledik. ara ara format da eleştirildi, sistem de. katılıp alkışlamak isterdim ama bu saatten sonra 5 sene daha bekleyemem.

ne şiş yansın ne kebap:)
  • geçmişe duyulan özlemden doğan isyandır.
    sözlüğün sözlük olduğu parlak güzel günler geride kaldı.
    yazarın hem fobik hem leşine, entrynin forumuna kaldık.
  • sevgili susera en uygun arka fonu buldum en doğrusu buydu *
    [çıplak vatandaş https://youtu.be/butdfkncsao]