şükela:  tümü | bugün
 • önce 1 aralık 2016 fenerbahçe real madrid maçı, arkasından da bu.
  basketbolseverler için harika bir akşam oluyor.

  bakalım milos teodosic tek başına maçı alabilecek mi.
  ama gönlüm brose basket bamberg'in kazanmasından yana
 • teodosic in büyük oynadığı maç. hakemlerde ota boka faul çalarak biraz desteklemiyor değiller. adama hazırlar neredeyse faul çalmaya, bırakında serbest atış yerine maç izleyelim. basketbolun bok yanıda bu sanırım.

  edit: teodosic in sportmenlik dışı faulünü çalmayıp brose yi doğradılar. türk hakem her yerde her alanda iğrenç. faul çalınmayınca sıçan teadosic i tokatladılar ama eklenen 1.7 saniye süre ile fridzon adlı arkadaş son saniye sayısıyla 90-88 yaptı ve herzaman olduğu gibi kodamanlar, sermaye babaları kazandı.
 • harika bir son çeyrek oynanıyor, son 57 saniye 83 - 86 cska üstünlüğüyle devam ediyor, teodosic inanılmaz bir performans sergiliyor, bir tarafta brose diğer tarafta teodosic.

  edit: son topta 1.7 saniye kala cska bulduğu basket ile 88 - 90 maçı kazandı, fakat brose bamberg lehine çalınması gereken %100'lük bir sportmenliğe aykırı faulünün atlandığını söylemek lazım.
 • miloš teodosic'e son saniyelerde sportmenlik dışı çalamayan hakemlerin olduğu maç...

  son 1.7 saniyede kenardan başlayan cska sayıyı bularak 2 sayıyla maçı aldı...
 • looser teonun winner olduğunun kanıtı maçlardan birini daha izledim mobilde. izlediğim bölümde kusursuz oynadı
 • brose'nin hakkının yendiği maç olmuştur. maç 88-86 cska lehine iken teodosic, maçın bitimine 15 saniye kala topla alakası olmayan bir pozisyonda faul yaparak brose'nin hızlı hücümunu kesti tabi hakemler sportmenlik dışı faulu çalamadılar.
  brose bu sene çok güzel basketbol oynuyor yanılmıyorsam bu sezon dört kere son hücumda maçı kaybettiler.

  not:imla.