şükela:  tümü | bugün
  • reklamlardan sonra gelecek olandir. 1-2 dakikaya basliyor.

http://www.cnnturk.com/canli-yayin

süleymancilar miydi neydi, bu tarikatin lideri telefonla baglanacak ve ismail saymaz, rahmi er'in oldugu konuklara "bilgisiz insanlar" demistir. rahmi er daha telefon baglantisi gerceklesmeden cileden cikmis, saydirmistir. tarikatlar, din dersi, yurtlar ve denetim konusunda gecen hararetli tartismalara hiz gelecek.

soslu fistik aldim bekliyorum.

edit: baglanan kisinin adi ismail amasyali.
    edit 2: süleymancilarin lideri degilmis, ne oldugu hakkinda da pek bir sey söylemedi.
  • ismail saymaz'ım oradaysa sorun yok dediğim olay.
  • ismail saymaza bile saydırtacaklar kendilerine.
  • gece gece yatağımdan kalkıp tv başına geçmeme sebep olan başlık.

eğer bi hareket olmazsa sana laflar hazırladım değerli suser.

edit: ismail amasyalı sanırım küçük kağıtlara not almış. bir cümle okuyor ardından 15 saniye mola, neyseki ahmet hakan olaya müdahale etti de kilit çözüldü.
    sonra saçma sapan sığ diyaloglar yaşandı. ne dedi, neyi savundu veya eleştirdi anlamadım.
    önce 10 dakka izledim sonra bastım kapama tuşuna.

sonuç: şunu öğrendim ki, ısıttığın yataktan her ne olursa olsun bu tarz başlıklar için çıkmaya değmezmiş. şimdi hem canım sıkıldı hem yatağım soğudu.
  • reklamı köklüyorlar şuan.
  • reklam giriyoruz. hemen reklama gidelim. o arada sosyal medyacı arkadaşlar ekşiye entry girecekler.

ismail bey yalnız tartışma esnasında bazı hassasiyetleri göz önünde bulundurursak...

evet yayına giriyoruz...

eööö öeeee şimdi telefon hattımızda süleymancılar tarikatı olarak bilinen eööö öeeee...

süleymancılar değil efendim! süleymanlılar cemaati! lütfen!

eööö öeee özür diliyoruz efendim evet süleymancılar cemaati lideri hattımızda

bakınız efendim tarikat lideri değil hocaefendi diyeceksiniz!

eööö öeee evet özür diliyoruz hocaefendi buyurun.

(bkz: medya sirki)

edit: henüz bağlantı gerçekleşmeden parodileştirilmiş metindir.
  • baslayandir.
  • yataktan kalktım geldim aksiyon olmazsa söverim.
  • her sayfaya tek cümle yazan bir adamın yayına bağlandığı tartışma.