şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle doğan grubunun ankara sorumlusu barbaros muratoğlu göz altına alınmasıyla başlayan soruşturmadır.

bu olay çok su kaldırır.

http://odatv.com/…cemaat-operasyonu-0112161200.html

o değil de cnn türk'ün darbe gecesi yaptığı yayını öve öve bitirememişlerdi? noldu lan?
  • demek ki recepi yeteri kadar yalamadılar.

ülkede muhalefet yapanları içeri attılar, şimdi muhalefet yapma ihtimali olanları atacaklar.

bazı hikayelerde olduğu gibi kendisini öldürecek olan erkek çocuğun doğduğunu duyunca kral, tüm erkek çocuklarını öldürür. sanırım recepte kendisini eleştirebileceğini düşündüğü herkesi içeri atma derdinde.
  • ismi fethullah olan çocuğa "babana söyle hemen ismini değiştirsin" diyenlerin ülkesinde babaannemi mezarında gözaltına alsalar şaşırmam.

hande fırat'ın panel panel dolaşıp yalamaları yeterli bulunmadı zahar.
  • kusura bakmayın iyi olmuş diyeceğim. doğan medya tv sozlesmemi tek taraflı feshederek beni zarara uğratmıştır fetoculardir. dış mihraktir topu.

edit: taahhutumun bitime 2 ay kala sozlesmemi iptal edip ek olarak 500liraya yakın fazla para almaları artniyettir. soygundur.
  • operasyonlara bakınca anlaşılıyor ki, fetö 15 yıllık iktidar partisi hariç her yere sızmış. 15 yıldır iktidarda bulunan ilgili partiyi aralarına hiç fetöcü karıştırmadıkları için kutluyorum. gerçi fetöcü bir organizasyon olan "türkçe olimpiyatları" için madeni para falan basılmıştı ama biliyorsunuz ben balık hafızalıyım, unuttum bunları.

ayrıca şahsi görüşüm, bu denli tehlikeli bir terör örgütü tarafından kandırılabilinen herhangi bir partiye (bu ldp olabilir, misal) halkımızın ülke yönetme ehliyeti vermemesi gerekiyor.
  • fethullah gülen'le her fotoğrafı olan içeri almaktalar, yandaş kalemler parmakla göstermekte savcılar da onların parmaklarının istikametine gitmekteler belli ki.

alacaksanız cidden her fotoğrafı olanı alın bence...
  • darbe gecesi cumhurbaşkanı'nı canlı yayına alıp ve büyük ihtimalle kendilerini tutuklayanlarin canını kurtarmış olanlardır.

bu siyasal ıslamcılar böyledir. cemaati de paritesi de duygu sömürüsü yapan demagoji ustaları da eline geçen ilk fırsatta kendinden olmayan herkesi yok eder. dostları hatta hayatını borclu oldukları dahil kimseye 1 gram sadakatleri yoktur.