şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle doğan grubunun ankara sorumlusu barbaros muratoğlu göz altına alınmasıyla başlayan soruşturmadır.

bu olay çok su kaldırır.

http://odatv.com/…cemaat-operasyonu-0112161200.html

o değil de cnn türk'ün darbe gecesi yaptığı yayını öve öve bitirememişlerdi? noldu lan?
  • ismi fethullah olan çocuğa "babana söyle hemen ismini değiştirsin" diyenlerin ülkesinde babaannemi mezarında gözaltına alsalar şaşırmam.

hande fırat'ın panel panel dolaşıp yalamaları yeterli bulunmadı zahar.
  • kusura bakmayın iyi olmuş diyeceğim. doğan medya tv sozlesmemi tek taraflı feshederek beni zarara uğratmıştır fetoculardir. dış mihraktir topu.

edit: taahhutumun bitime 2 ay kala sozlesmemi iptal edip ek olarak 500liraya yakın fazla para almaları artniyettir. soygundur.
  • operasyonlara bakınca anlaşılıyor ki, fetö 15 yıllık iktidar partisi hariç her yere sızmış. 15 yıldır iktidarda bulunan ilgili partiyi aralarına hiç fetöcü karıştırmadıkları için kutluyorum. gerçi fetöcü bir organizasyon olan "türkçe olimpiyatları" için madeni para falan basılmıştı ama biliyorsunuz ben balık hafızalıyım, unuttum bunları.

ayrıca şahsi görüşüm, bu denli tehlikeli bir terör örgütü tarafından kandırılabilinen herhangi bir partiye (bu ldp olabilir, misal) halkımızın ülke yönetme ehliyeti vermemesi gerekiyor.
  • fethullah gülen'le her fotoğrafı olan içeri almaktalar, yandaş kalemler parmakla göstermekte savcılar da onların parmaklarının istikametine gitmekteler belli ki.

alacaksanız cidden her fotoğrafı olanı alın bence...
  • hükümetin iyi şeyler de yaptığının göstergesi. belki öyle değil ama şimdi haberi duyunca öyle hissetmeme neden olan olay. şimdi sabah, atv, akit, akşam, hede höde... bu zerzevatları ne okurum ne de izlerim. hatta link verildiğinde bile yanlışlıkla bunların sitesine girmeyim diye o linke tıklamam. ama bu cnntürk ile ntv, neredeyse bu kanalları izleyerek büyüdük. her ikisi de geziden beri yayın politikaları nedeniyle benim için bir akit'ten farksızdır. düşmanımın düşmanı dostum değildir ama biz bu dünyada hiç mi sevinmeyelim yahu!