şükela:  tümü | bugün
  • merhaba sevgili sözlük. böyle bir başlık açmak inanın içimden gelmiyor. lakin iş bilmez şirketlerin iş bilmez şubeleri inanın buna mecbur kılıyor.

29 kasım akşam saatlerinde hb den siparişimi verdim. onlarda ertesi gün kargoya verdiklerine dair bilgi verdiler buraya kadar her şey normal. sevgili yurtiçi kargonun odtü yurtlarına bakan şubesi (çiğdem) yurdumuza gelip(1 aralık) bize ulaşmaya çalışmayıp (ulaşmak dediğim iç hattan odamızı arayacak kaldı ki oda numaramıza kadar kargo adresleri yazılmış). danışmana siz almazsanız biz de kargo falan bırakmıyoruz demiş ve gitmiştir. bu saatten sonra illa gidip ben alacakmışım. bunun üzerine 2 aralık günü genel şikayet hattını aradığımda bana yapabilecekleri bir şey olmadığını belirttiler. sevgili sözlük çok özür dileyerek bu alışa gelmiş yurtiçi kargo rezaletini size aktarıyorum.

tahminen not: o zaman en başından biz yurtlara kargo götürmüyoruz desinler bizde uğraşmayalım.

not 1 : kargom gelmedi indirmeye yeltenmemişler bile. atar yapıp gitmişler.
    not 2: evet beni aramak zorunda. o zaman apartmanlarda da zile basmadan gitsin zındıklar o siktiğimin iç hattı bizim kapı zilimiz dingil.
  • öff.

(kargosu gelmiş. teslim alan olmamış)
  • ben bir rezalet göremedim gayet normal. adam yurdun içinde senin odanı mı arasın dursun.
  • (bkz: #64482507)

*** dikkat! bkz'da belirtilen entry uzundur. durumu olmayanlar okumasin. ozet gec diyenler icin: yurtici kargo igrenctir. kullanmayin kullandirtmayin. aras ve mng kullanin. yurtici kargo batsin. lutfen batsin. amin. ***