• 1 aralık 2017 chp'nin belgeleri basınla paylaşması esnasında canlı yayını keserek, türkiye'nin ana muhalefet partisinin gündeme dair önemli bilgiler paylaşmasını engelleyen kanala yönelik gerekli şikayetlerin yapılması olayı. türkiye 1 haftadır bu belgeleri bekliyor ama yayın kesiliyor. soru çok basit:

''chp basın sözcüsü bülent tezcan'ın yaptığı açıklamalar esnasında yayını kesmenizin sebebi nedir?''

https://www.cnnturk.com/izleyici-temsilcisi

not: dikkat edin, yazıyı yazarken sayfa zırt pırt yenileniyor, yazdıklarınız siliniyor. sık sık kopyala-yapıştır yapmanız gerekli.

edit: "penguen medyası", "tv izleyen mi kaldı", "siz hakediyorsunuz" gibi klişe argümanlardan başka bir şey bulamayan embesil, elimizde kalan, görece doğru dürüst haber alabildiğimiz tek kanal olan cnn türk de chp'nin yayını keserse sıçtığımızın resmidir, başka bir şey değildir. ben de biliyorum halk tv'yi izlemeyi, chp web tv'ye bakmayı, ama sorun o değil. ana akım medyada kendini ifade edemiyor ana muhalefet partisi, sen daha neyin goygoyunu yapıyorsun amk?

edit 2: direkt olarak cnn'e şikayet edelim önerisi de geldi: (bkz: #72516155)
  • cnn türk'ü, cnn türk'e şikayet etme kampanyasıdır.
  • ya tamam amk, cnn olmuş bilmem ne, evet, kimi kime şikayet ediyoruz, okey.

kardeşlerim, adamlar yayını kestiğinde hiç bir tepki ile karşılaşmazsa hayatlarına normal olarak devam edecektir. haa ama yayını kestikten kısa bir süre sonra 10bin tane şikayet alırlarsa emin ol bir daha düşüneceklerdir. bugüne kadar hiçbir şeye tepki göstermediğimiz için burdayız zaten. bir mesaj atıverin çok mu zor amk?

kesin bir sonuç alırız, bak bir daha kesebilecekler mi demiyorum. amaç zaten bu değil. amaç. "biz de burdayız orospu çocukları" demek.
  • daha mantıklı olanı için: (bkz: cnn isim hakkını geri çeksin kampanyası)
  • +1'imle katıldığım organizasyon.

hatta: (bkz: #72514038)
  • şikayetlerin muhattabı;

(bkz: turner broadcasting system)
  • cnn türk olmuş sana akp türk.

kimi neye nereye nasıl şikayet ediyorsun.

zamanın penguen belgeselcisinden ne bekliyorsun?
  • yeni bir penguen vakasi.
  • sözlükte ne kadar mal oğlu mal, hayvan oğlu hayvan var...

hala gelip buraya "yıl 2017 hala tv mi izliyonuz eküke eküke", "cnn türk mü izliyonuz ekeke ekeke" yazan sivilceli ergenler var.

bak genç ergen dostum, sen tam bir internet kurdu olabilirsin, yaşın gereği internetsiz bir çağı hatırlamıyorsun çünkü. her haberi, öğrenmek istediğin herşeyi internetten tarafsız ve bağımsız kuruluşlardan iki tıkla bir kaç milisaniyede öğrenebilirsin. aferin sana.

ama iki sokak aşağıda kahvehanede anzif oynayan hakkı emmi bilmez internet falan. pazarda domates satan emine teyze newsfeed falan anlamaz, tamam mı benim sikik ağızlı ergen arkadaşım. onlar tv onlara ne sunarsa onu görür onu bilirler.

şimdi ergen ergen "off hala tv mi izliyonuz yhaa hiç cool diiiiil, hayır sene 2017 yaneee, internet varken cnn ne yhaaa" yazacağına, git de şu kampanyaya destek ol atacağın bir mesajla. amın oğlu.

tamam sakinim.
  • tüm haber kanalları korkuyor vermek isteselerde başımıza ne gelir diyerek veremiyorlar,çıkar ilişkileri nedeniyle durum bu ,yazık.
hesabın var mı? giriş yap