şükela:  tümü | bugün
 • hırsızlık yapan şarlatandan milli dava çıkmaz diyorlar ama siz yine de tamamını okuyun.

  --- spoiler ---

  türkiye cumhuriyeti millî çıkarları doğrultusunda elbette tüm dünya ülkeleriyle temas kuracak, alışveriş yapacaktır. ama bu, kesinlikle hem iç hukukumuza, hem de uluslararası hukuka riayet ederek yapılmalıdır.

  millî çıkarlar reza zarrab ve benzeri adamlar üzerinden hukuk ve ahlak dışı işler yaparak korunamaz. ülkelerin millî çıkarları ve devlet sırları, illegal yöntemlerle çalışan reza zarrab gibi uluslararası bir kaçakçıya teslim edilemez.

  devlet işlerini yürütme kamuflajı altında rüşvet yiyenler, yedirenler ve ona sessiz kalanlar reza zarrab’dan farklı değillerdir. bu nedenle ak parti iktidarlarının ve onların bakanlarının utanç verici yöntemlerle iş yaptıkları reza zarrab, türkiye’nin millî meselesi değildir.

  iktidarın kendini koruma adına türk milleti'ni bir paravan gibi kullanmasını utanç verici buluyoruz. mali sonuçlarının da milletimize fatura edilmesini iyi parti olarak kabul etmiyor ve bir kez daha ekonomi yönetimini tedbir almaları konusunda uyarıyoruz.

  ülkemiz bunun gibi sahtekar, rüşvetçi ve düzenbazların, mazlum vatandaşlarımızın rızkını yiyeceği bir yer olamaz.
  --- spoiler ---
 • sizi de biliyoruz kim olduğunuzu da biliyoruz. bize ölümü gösterip sıtmaya razı edecekler. ulan daha susurluk'ta ne haltlar yediğinizi unutmadık unutturmayacağız.

  meral ablan kimdir tıkla öğren delikanlı.
 • 20 kasimda parti sozcusu aytun ciray benzeri bir aciklama yapmisti zaten. "zarrab türkiye'nin milli davası değildir" diye. bazi arkadaslarin yeni haberi oluyor galiba. bilmemek ayip degil artik internet var, bi tik uzaginizda hersey. aytun ciray - 20 kasim aciklamasi

  bi ustteki gerizekali hewalin neden agladini hala cozebilmis degilim. attigi linkin bu davayla nasil bir alakasi var acaba. hazimsizlik gercekten zor sey azizim.

  tanim: cok yerinde bir aciklama.
 • tespit gibi tespittir. 2 para etmeyecek bir hırsından medet umacak kadar kendini küçük görenler bu açıklamaya tabiki tepki gösterecektir.

  ayrıca bu açıklamanın aceleye getirilmeden yapılmış olması, davanın seyri beklenerek sırf eleştirmek için olaya sazan gibi atlanılmamış olması kaliteli bir muhalefet örneğidir.