• bunlar asya’nın ateist ülkelerinde çıksa istifa etmezler intihar ederler, iskandinavya’nın ateist ulkelerinde ciksa istifa ederler.
    ortadogu ve yakin cevresinde cikarsa montaj derler!
  • her şey bildiğin asrın liderimiz bilgisi dahilinde yapıldığı çıkarımını yapabileceğiniz ses kaydıdır.

ulan ne hanımefendi erkekmiş bu reza da. o nasıl bir ses tonudur?

--- spoiler ---

...çok selametle inşalla...
    --- spoiler ---

edit: proust mahlaslı kullanıcı inanılmaz rahatsızlandığı için, kanıtıdır yerine çıkarımı olarak değiştirdim cümleyi. ılımlı galiba kendi. tam troll olamamış.

edit2: soundcloud'u açamayanlar şu adrese gidip ilk başta verdiğim linki kullanarak ses kaydını indirebilirler.
  • hakan atilla'yı benim gözümde aklamış kayıttır. bütün plan reza'da ve siyasilerde. bizimkisi, müdür yardımcısını iknaya zorluyor. ikna edemediği noktada araya rüşvet verdiği siyasileri hatta efendiyi sokup baskıyla tatlı tatlı dediğini yaptırıyor. asıl hakan atilla'nın itirafçı olup, kendisine baskı yapan siyasileri ve reza'yı yargılatması gerekir. tabi structure'ı artık çözdüyse.
  • 'biz mali dubai'den yukleyecegimizi soyledik', lan mali arap faik'ten aldigini da soylesene.
  • "gunde 15-20 milyonu yakalamaya calisiyoruz" ulan yhaaaaa
  • bu ses kaydından anlaşılan hakan atilla’nın bu işteki gönülsüzlüğü ve olayı anlamaması. bu olayda bence en suçsuzu bu hakan atilla ama onu yakaladı usa, ona çökücek. bildiğin saf gibi ben bi şey ediyim ordaki şirketin parası bizden nasıl çıkıcak falan diyor.
    dezenformasyon yapmayın arkadaşlar.
  • dubai’den gelen kargo uçağında yakalanan altınların (sonra iş halledildi) hangi zeminle türkiye’den iran’a gittiğini anlatan dinleme. davanın en önemli tepelerinden.

efsane memur teoman bu işte tanınmıştı.

(bkz: https://www.google.com.tr/…man-in-tutanagi-29520079)
  • (bkz: buralar değerlenir.)

şunlar avrupa'da,uzak doğu'da falan ortaya çıksa,adam hemen aynı gün istifa eder.

montaj derler geçerler.
  • ses kaydini dinlemedim bile de soyleyecegim seyle alakasi yok zaten..
    telefonunda bylock olmasi silahli teror orgutune uye olmana kanit ama??
    belki baskasi kurdu telefonuna? belki kurdun ama hic kullanmadin? kim salliyor?
    hayir bir de ne var biliyor musun, bir yerden yazi geliyor bylock tespit edilmistir diye baska yerden yazi geliyor bylock tespit edilmemistir diye. sanik lehine yorumlanmasi gerekirken cezayi basiyorlar.
    sen daha konus ustun zeka bu bunun kaniti degildir diye, hicbir sucu olmayan insanlar islerinden oldu, ailelerinden oldu bir de ustune mahkumiyet karariyla damgalandi ozgurluklerinden oldu, ergenekonlari balyozlari gordu bu gozler, siz ne anlarsiniz adaletten haktan hukuktan? cikmis daha bu bunun kaniti degildir diyor..
  • reza'nin kimden musaade almaktan bahsettigi konusu hukuken sabit olmayabilir, ama zekasi ortalamanin az altinda olanlardan baslayarak herkes kimden bahsedildiginin farkinda. mahkemede suclamaya yetmez, ama akilli insanlarin sucun varligina kani olmasina yeter.
hesabın var mı? giriş yap