şükela:  tümü | bugün
  • bugün başlatmamız gereken boykottur.

dün itibariyle türkiye'yi çok yakından ilgilendiren, abd'de görülen davayı, bize, duruşmada bulunan amerikalı muhabirlerin twitter hesaplarından takip etmeye zorlayan medyaya karşı atılması gereken adımdır.

bugün'den itibaren objektif görünümlü yandaş medya kanallarının izlenmemesi ve internet sitelerine giriş yapılmaması gerekiyor. bu eylemimizi bütün sosyal ortamlar aracılığıyla da duyurmalıyız. izlenmesi gereken televizyon kanalları ve okunması gereken gazeteler kısıtlı olabilir fakat biz bu suskun kanalları izledikçe küstahlaşıyorlar.

yeni kurulmuş bir partiyi tartışırken, bu partiden hiçbir üyeyi ekranlarına çıkarmayarak(bu partiyi savunduğum için bunu söylemiyorum, adam çıksın derdini anlatsın sonra sen yine faşist de proje de veya ne dersen de ama adama söz ver); selman öğüt, orhan karataş gibi garip ve yandaş simaları her gün bu ülke insanları karşısına çıkararak bu halkla dalga geçmeyi bırakmaları gerekiyor.

bir çoğumuz zaten haber edinmek için ekşi sözlüğü kullanıyoruz fakat televizyon karşısına geçtiğimizde elimiz bu kanallara gidiyor maalesef bunun dışında hiç izlemeyen varsa takdir edilmelidir. veya burada haber linki gördüğümüzde bu kanalların linkleri tıklıyoruz. bu eylemimiz ile bunların da önüne geçilmelidir, farkındalık yaratılmalıdır.
  • yıllardır yaptığım boykottur. siz niye izliyor/dinliyor/okuyordunuz ki ana akım medyayı, ne bekliyordunuz, tarafsız haber yapmasını mı? bu iyimserlik nereden hasıl oldu size? ana akım dediklerinin soft yandaş medya olduğunu nasıl anlayamadınız da boykot yeni aklınıza düştü!?
  • 2018 yılında, halen türk haber medyasını takip eden şampiyonların varlığını ortaya çıkaran boykot.
  • siz hala televizyon mu izliyorsunuz ki?

ben televizyonu bilgisayara bağladım ekran olarak kullanıyorum tavsiye ederim.. televizyonumda hep kaliteli şeyler ver..*
  • gezi parkı eyleminden beri devam ettirdiğim boykottur.
  • turk anaakim medyasi iki sey degildir:

1. guvenilir haber kaynagi degildir.
    2. basin kurulusu degildir.

onlari daha cok eglence kuruluslari, pavyon gibi dusunun.

turk anaakim medyasinda calisanlar da dolayisiyla gazeteci degildir. pavyonda calisan sarkici gibi, konsomatris gibi, eglence sektorunun en dip noktasinda hizmet veren zavallilar hepsi.
  • reytinglere bakarsanız hepimiz bu boykotun içindeyiz. çünkü haberden çok dizi izliyoruz
    hatta bir seçim günü en çok izlenen program survivor idi yanlış hatırlamıyorsam tabi.
    çok eğlenceliydi *