şükela:  tümü | bugün
  • spor toto süper lig 14. hafta mücadelesi. maçın başlama saati tsi 16:00.

not: başakşehir 30 puanla lider durumda. sivasspor ise 15 puanla 12. sırada yer alıyor.
  • başakşehir'in yine gol yemeyeceği karşılaşma. adamlar ligin bug'ını bulmuş, hiç uğraşmayalım.
  • başakşehir’in devre sonuna kadar puan kaybedeceğini pek zannetmiyorum. ligin ilk yarısını 8-9 puan önde kapatabilirler. zaten bunu yaparlarsa diğer takımlara geçmiş olsun. bu herifler bu destekle oradan şampiyonluğu vermezler. 3 büyüklerin hepsinin birbirinden kötü olduğu bir sezon uzun zamandır hatırlamıyorum. işte o sene bu sene.
    tanım ; akbil sporun 3 puan alacağı karşılaşmadır.
  • basaksehire sampiyonluk yolunda 3 puan daha hediye edilecek karsilasma

yerel secimlerde bakin biz belediye takimini bile sampiyon yapiyoruz diyecek ak parti andavallari
  • 1.35'lik oranın kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum. ms1 dışına çıkması şaşırtıcı olur.
  • beşiktaşlıyım, otuz senedir chp'ye oy veren akp düşmanı bir adamım, ben bu adamların oynadığı futbol ve aldıkları galibiyetleri nasıl iktidara ona buna bağlıyorsunuz anlamıyorum.

izlemiyorsunuz kardeşim. maç bitip galibiyetlerini duyunca aynı boş ezberle tanımlayıp geçiyorsunuz. adamlar top oynuyor. sizin bizim gibi değiller. biraz izlerseniz göreceksiniz. izleyin ki takdir edin.
  • sonucunun umurumda olmadığı maçtır. böyle bir ligi takip etmek beden ve ruh sağlığı için uygun değil.
  • evet doğru top oynuyorlar. ama şunu soruyoruz sadece; kocaelisporlar, sakaryasporlar, altaysporlar neredeyse sponsor bile bulamazlarken bu taraftarsız, mâzisiz takımın değirmeninin suyu nerden geliyor?
    siz ne sanıyorsunuz? göztepe şampiyon olsa mesela bu ülkede trabzonsporlusu da beşiktaşlısı da fenerlisi de kısacası herkes sevinir. ama bu takım olmasın arkadaş!
    türkiye'de sevilmeyen hangi futbolcu varsa bünyesinde barındıran, birilerine yaranmak için kulübe reklam verenler sayesinde ayakta duran bu takım şampiyon olmasın.
    trabzonsporluyum ben. gerekirse fenerbahçe olsun ama bu takım şampiyon olmasın. ertesi gün okuluna bu takımın formasını giyip de sevinç içinde gidecek bir tane bile çocuk yoksa arkasında tüküreyim ben öyle takıma.
  • sürpriz sonuçlar elbet mümkün ama b.şehir'e sürpriz yapmak zor. abdullah avcı atak yaparken de savunma pozisyonunu kaybetmemek üzerine öyle sıkı çalışıyor ve anlaşılan oyuncuları memnun olmasa da buna öylesine sadık kalıyor ki sürprize tüm kapıları kapatıyor. yenilmeyecek takım değil tamam ama ligdeki takımlardan birinin bunu başarması epey güç. belki taraftarı önünde üç büyükler. avcı'nın, oyuncularının ya da taraftarının (toplasan kaç kişidir) keyif alması falan umrunda değil.

yalnız büyük takım taraftarlarının özellikle de gs'lilerin, başakşehir'i şampiyon yapacaklar matmazelll serzenişi komik. diyelim bu takımın tüm maçlarını izlemiyorlar, sadece kendi takımları ile yaptığı maçları izleseler yeter. fener maçında adamların pırıl pırıl golünü yediler. ben bir beşiktaşlı olarak bizden aldıkları 3 puanı (defans yaparak da olsa) alınlarının teriyle aldıklarına şahitim. oynadıkları sası futbola istediğiniz küfrü edin ama emek var orada, haklarını yemeyin.

son olarak bunca paraların döndüğü üç büyüklerin borç batağına saplandığı yerde başakşehir'e destek değil köstek olunacaktır. beinsports'a başakşehir'in şampiyonluğunu izlemek için mi üye olur insanlar? tabii üç büyükler kendi elleriyle verirlerse kupayı orası başka. ona yapacak bir şey yok.
  • bu maç muhtemelen 5-0 felan üstünlüğümüzle biter.* öyle bir fark atarız ki üç büyütülmüşler şampiyonluktan ümidini tamamen keserler.

turuncu ulan!