şükela:  tümü | bugün
  • bu ay itibariyle türk telekom tarafından gönderilen e-fatura belgesinde gördüğüm uygulamadır.

"ek (ücretsiz) kota paketi" adı altında tanımlanacak tarife ile btk tarafından kaldırılacak olan adil kullanım noktası uygulamasının çevresinden dolaşmışlar. bir nevi denetleyici kurumu ve tüketicileri aldatacaklar.

tabi bu mesaj da belirtilen "ücretsiz" ifadesi de düşündürücü, heralde taahüt bittiğinde kotalı paket+ limitsiz hızlı paket adı altında ikili tarifelerle tüketiciyi yolmaya devam edecekler, ya da tekli kotalı paketleri seçersek, kotaya tosladığımızda internetimiz kesilecek.

yazık.

söz konusu faturadaki ek mesaj

donanımhaber'de ilgili konu başlığı
  • şaşırtmayan düzenleme. akn'nin iptal edilmesi ilginçti zaten. illa ki yasaya toslamadan yolmaya devam edecekleri yeni bir sistem bulacaklardı. bulamasalar bu olay şirketlerin lehine bir yasal düzenlemeye kadar giderdi.

biz bu hikayeyi elektrik dağıtım şirketlerinin 'kayıp kaçak bedeli' adı altında aldığı haraçtan biliyoruz.
  • 1bucuk yıl hazırlık için vakit isteyip bunu düşünmüş olmalılar.
    abi bu sadece burada konuşarak değil sosyal medya ve tv haberlerine ihtiyaç var
  • devletimizin servis sağlayıcılara iki yıl düşünme payı bahşettiğinden gerçekleşmiştir. yani, 2016 aralıktan 2018 aralık ayına kadar size iki yıl mühlet düşünün taşının yine milleti düdüklemenin yolunu bulursunuz demiştir. sonuç ortada.
  • yakında ekmeğe, benzine de kota gelir. ama adı kota olmaz tasarruf tedbiri olur, kardeşim de yesin, kardeşimde benzin alsın kampanyası olur. neden çünkü biz malız.
  • akk kalkıyor olarak verilen haberin aslıdır. daha öncesinde söylemiştim (bkz: #83051029)
    artık ekşi'de de düzgün adam kaldığına inanmıyorum. haber sitelerinde bu konu başlığın hemen altında söylenmişti. burada ''akk kalkıyomuş süper haber...'' diyenlerin hemen altına bunları yazdık, kimse tınlamadı. fatura gelince anladı herkes gerçekten. bence böyle vatandaşa böyle hizmet normal. şimdi isyan etseniz ne yazar. adamlar şimdiye kadar nerdeydiniz? tezgahı kurduk diyecekler.
  • çare türk.net.
  • hahaha muhteşem kelime oyunları ya. cidden bu böyle kabul edilecekse ayıp günah. bu kurumda çalışan insanların kafası sadece kurnazlığa mı çalışıyor ? 2 senede en azından belli birkaç bölgeyi denetim altına alıp düzgün altyapı veremediniz mi ? faturada ona buna geçiriyorsunuz ama icraat yok . en yakın zamanda değiştireceğim. herkese de değiştirmesini öneririm en azından altyapı yatırımı yapan hizmet vermeye çalışan bir iss ile internet kullanın.
  • çare kkk

ülkede bu saçmalıklara sebep olanlar kimlerse hepsine zenci tarifesi uygulayacaksın, başka türlü düzelmez bu.
  • donanımhaber'de 2018'in başından beri defalarca yazmıştım fakat herkes 'işin içine milletvekilleri, bakanlar,btk girdi devlet desteği var yapamazlar' gibi şeyler diyerek terslemişti. herkes biliyordu böyle olacağını, yıllarca silktiler şimdi vazgeçemezler tabii.

(bkz: kim kimi koparıyor kendi payına)