• 1bucuk yıl hazırlık için vakit isteyip bunu düşünmüş olmalılar.
    abi bu sadece burada konuşarak değil sosyal medya ve tv haberlerine ihtiyaç var
  • ne zaman akk hakkında bir yorum görsem aklıma ulu bilge levent pekcan'ın bir sözü gelir.

(bkz: hayatta iyi şeyler olmaz)
  • devletimizin servis sağlayıcılara iki yıl düşünme payı bahşettiğinden gerçekleşmiştir. yani, 2016 aralıktan 2018 aralık ayına kadar size iki yıl mühlet düşünün taşının yine milleti düdüklemenin yolunu bulursunuz demiştir. sonuç ortada.
  • şaşırtmayan düzenleme. akn'nin iptal edilmesi ilginçti zaten. illa ki yasaya toslamadan yolmaya devam edecekleri yeni bir sistem bulacaklardı. bulamasalar bu olay şirketlerin lehine bir yasal düzenlemeye kadar giderdi.

biz bu hikayeyi elektrik dağıtım şirketlerinin 'kayıp kaçak bedeli' adı altında aldığı haraçtan biliyoruz.
  • istedikleri gibi tarifenizi nasıl değiştirebiliyorlar onu anlamadım ben. taahhüt varsa bu gerekçe ile iptal etme hakkınız olması gerekmez mi ? mesela tüccarsın ve fabrika ile ayda 10 ton tavuk için anlaşmışsın. fabrika, bir süre sonra artik 8 ton bulgur verecegim, tavuk yok diyor. sen olmaz deyince de, o zaman 2 yıllık cayma bedelini alırım diyor. aynı hesap bence. bu işin hukuki boyutunu bilen bir suser hepimizi aydinlatırsa çok iyi olur.
  • yakında ekmeğe, benzine de kota gelir. ama adı kota olmaz tasarruf tedbiri olur, kardeşim de yesin, kardeşimde benzin alsın kampanyası olur. neden çünkü biz malız.
  • ukrayna gibi memlekette bile, birak sabit internet, cep telinden girdigimde bile, tr de sabit internette elde edemedigim hizlari aliyorum. ve fiyat aylik sadece 3 dolar, ve limit falan yok. akk da yok. bu tarife cep telefonundan. sabit interneti varin siz dusunun

aylik 3 dolar olan limitsiz mobil internet hizi, buyurun efenimm;
    https://eksiup.com/097f3ad33737
  • bu başlıkta bir arkadaşın dediği gibi care turk.net. sacma sapan bir ilcede vdsl hizmeti alabiliyorum 35 mbps hızında. yaptığım testlerde de 36 mbps gördüm. ılk kurulum biraz sancılı geçse de suan cok ama cok memnunum. cagri merkezi yok doğrudur ama 4 sene superonline kullandım hic çağrı merkezine ihtiyac duymadim açıkçası. 65 tl fatura ödüyorum akk saçmalığı yok. taahhütu cok saçmalık olarak gormesem de o da yok. adamlar daha napsin. 6 7 aydır kullanıyorum turk.net i hic sıkıntı yaşamadım. çevremden de turk telekom dan taahhütu biten 3 kisiyi turk.net e geçirdim. onlarda memnun suan sıkıntıları yok. o değilde ne reklamını yaptım ya turk.net'in beleşe.
  • ek paket için para istenmeyecek, ama taahhüt varsa o bitince feriştahınızı sikecekler emin olun
  • sirf kelime oyunu olmus gibi. akn olan kisim, kotaya donusmus. akn sonrasi sinirsiz dusuk hizda olan ise, limitsiz ek internet paketi olmus. ben boyle anladim. simdilik mevcut aboneyi telasa dusurecek bisey yok gibi. ama yeni abonelikte ne gibi paketler ortaya cikar, muammaaa.
    suanki haliyle bi sik degismemis. laf cambazligi yapiyolar sadece
hesabın var mı? giriş yap