şükela:  tümü | bugün
  • en iyi karma zaten 50-100 arasıdır.

bu sizin pembiş pembiş suya sabuna dokunmayan bir görüşü olan, göte göt diyen, gerçeği yazarsam biri kırılır eksi oy verir karmam düşer ): triplerinde olmayan biri olduğunuzu gösterir. 50 üstü olmanız da troll olmadığınızın belirtisidir.

500 karmanız olması için beyninizi aldırmış gülümseten tespitler sıçmanız gerekir. kimsenin kalbini kırmayan cicikuş olmalısınız.

bu apolitikliğe ben şovmenlik derim ancak.

varsın karmayı etkilemesin doğruları yazması.
  • favların asıl amacı . favorilerime ekledim sonra bir ara belki lazım olur olduğu için aslında normal olandır. maalesef her beğendiği entry i fav yapanlar yüzünden fav kavramı sözlükte amacından çıkmıştır.

sözlük yönetimine bir rica olarak : neden haber sitelerindeki yorumlarda olduğu gibi her entry nin aldığı artı ve eksi karmayı göremiyoruz ? bunu yaparsanız karma sistemi amacına ulaşacaktır diye düşünüyorum . birilerine eksi artı veriyoruz ama ne işe yaradığı konusunda bir fikrimiz yok. birileri berbat bir entry açıp yüzlerce eksi karma aldığı halde o entry neden tepelerde geziyor mesela ?

şükela modu diye birşey var biliyorum ama kaç kişinin aklına gelir ki her entry de o moda alıp da okumak ? abuk subuk bakınızlar aptal espriler altta kalsın görünmesin istiyoruz ,insanlar eleştiriyi de övgüyü de, bilgiyi de kaliteli sunmaya çabalasın istiyoruz . çok şey mi istiyoruz ?
  • bari şurda beğeni kasmayın yeter ya.
    her yeri istila ettiniz ne gereksiz insanlarsınız ya.
  • son balık tutulduğunda, son nehir kuruduğunda, son ağaç kesildiğinde, ekşici piçler karmanın göte bile sokulmayacağını anlayacak.

ulan sabahın sekizinde adamın derdine bak ya. karmanın önemini falan geçtim de, bu kadar mı kırılgan, kafaya takan dertlenen insanlarsınız? şimdi rastgele profilini açıp 15 entrysine çok kötü versem adam ağlamaya başlayacak. yazık lan.