şükela:  tümü | bugün
  • trakyadan yardım elini uzatan muhteşem insan.
  • kendini kedi sahiplendirmeye adamış menopoz teyze basligini acmis ve asagidaki fikirleri hic cekinmeden paylasabilmis bayagi bir troll. basliklariyla birlikte engellenesi ve dilerim tez zamanda leyla olasi.

--- spoiler ---

"her gün facebook'taki hayvan sahiplendirme gruplarında karşıma çıkan , bundan başka işi olmadığını düşündüğüm genellikle 45 yaş üstü teyzedir.

bi insan her gün 10 tane kedi sahiplendirme ilanı verir mi , veriyor amk. bi insanın bunu yapabilmesi için her gün sokakta kedi araması lazım. bir de o kedinin ağzından salak salak şeyler yazıyolar ki kedilerden soğursunuz.

''melaba ben tekir, öksüz ve sevimli bi kediyim beni sahiplendiricek biri vay mı :') ''

'' ben pamuk anama araba çarptı babam hapse girdi , kardeşim balici oldu allah rızası için bi mama verin :'( ''

siz de görüyosunuz bunları, çocuğunu kartal kapan fatma girik gibi hissediyosunuz. sonra diyosunuz ilan sahibine kediyi sahiplenebilir miyim ? diye. bir bakıyorsunuz avrupa birliği kriterlerinden daha ağır kriterler amk.

yok takip sözleşmesi, yok aile şartı, yok aylık gelir şartı ebesinin amı amk. kedi giderse nafaka da ödeyelim istersen. zaten sevmem de kedileri, aşağılık şişirilmiş balon hayvanlardır. köpek desen neyse , köpek adamın dibidir."
    --- spoiler ---