*

• bitcoin'in logarithmic chart'ina gore 2019 sonunda 1 bitcoin $50,000, 2021 sonundaysa $500,000 dolar oluyor.

tabii 2021'e kadar kim ole kim kala ama 1 bitcoin'in 100.000 dolar olmasi oyle surpriz filan degil, zaten beklenen bir durum.

pesinen edit: bitcoin 100 bin dolar olacak demiyorum yanlis anlasilmasin. demek istedigim sey su, uzun donemli grafiklere bakinca zaten 100 bin dolarin da cok daha ustune cikacagi ongoruluyor. gerceklesir veya gerceklesmez ama bir gun 100 bin dolar olursa kimse surpriz olmus gibi davranmasin :)
  • satoşhinin;
    2030 yılında kuruşla
    2040 yılında cent le yarışacağını düşünen biri olarak makul bir olasılıktır.

satoşhi, en küçük bitcoin birimidir. 100 milyon satoşhi = 1 bitcoin
  • toplamda 21.000.000 adet bitcoin var. ne fazlası olabilir ne eksiği. e birşey nekadar rağbet görürse okadar kıymetli olur. o halde bitcoin 100 000 i de geçer.
  • sanırım olacak olandır.
  • olması muhtemel ihtimal.
    fakat bundan bir süre önce jp morgan chase ceo'su jamie dimon bitcoin dolandırıcılık deyince bu dijital paranın 4500$ dan 2900$a düştüğünü gördü bu gözler.
    dedikodular dolanıyor sürekli.
    çin yasaklamış. rusya yasaklayacakmış. bilmem neresi suç kabul etmiş. şu hükümet destek verecekmiş.

yani çok spekülatif bir piyasa. devlet adamlarının iki dudağının arasına bakan bir piyasa. altyapı olarak hazır ama spekülasyona çok açık.
    yarın yetkili bir abi çıkıp bırakın bu işleri artık yasak dese birden tüm malvarlığınızı da kaybedebilirsiniz. fakat 100k değil 1 milyon da olabilir.

tercih sizin. ben alıp satmak yerine mining yapmayı tercih ediyorum.
  • olmayacak diyenlere iyi güldüğüm durumdur. geçen sene 10 bin dolar olacağına da kimse inanmıyordu.
  • 100.000'i göreceğini sanmıyorum ama bi 30.000'i temiz görecektir.
  • buyuk bitcoin patlamasi yakindir
  • bahsedilen analistlerin tamamı bitcoin yatırımcısıdır bundan adım gibi eminim. bitcoin ile beraber bir çok organ mafyası, uyuşturucu baronları kara para akladı, şimdi başka bir kripto paraya yüklenilecek ve o uçacak. kısaca patladı sizin bitcoin balonunuz.
hesabın var mı? giriş yap