şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş'ımızın rahat bir galibiyet alacağı maç'tır.
  • bol gollü maç olacaktır.
  • 19.30'da başlayacak maç.
  • trabzonspor'un yeni teknik direktörüyle çıkacağı ilk maç.

yeni teknik direktörler genelde ilk maçlarını kazanırlar, umarım vodafone park'taki ilk lig mağlubiyetimizi bu saçma totemle almayız.
  • sanıyorum burak yılmaz'ın alanyaspor maçında gördüğü sarı kart nedeniyle cezalı duruma düştüğü maçtır.

ama şimdi bir daha baktım galiba o kural kaldırılmış?
  • trabzonspor'un 3 kırmızı kart sahibi beşiktaş'ı evinde evire çevire yeneceği maç. bu halde yenemezse ligden çekilsinler.
  • besiktas 3 kirmizi gordugu icin 8 kisi cikacak maca. evet.
  • beşiktaş bu kırmızıları görmeseydi de zaten q7 lens, atiba medel, oğuzhan tolgay rotasyonlarıyla çıkacaktı bu maça. o nedenle beşiktaş açısından pek birşey değişmedi.

ama beşiktaş için gerçekten riskli maç.
  • beşiktaş'ın sadece şenol güneş'in eksikliğini hissedeceği maç.
    leipzig maçı sonucuna bağlı olarak bu eksikliği bile hissetmeyebiliriz.
    eksik oyuncuların yerine zaten en az kendileri kadar iyileri oynayacak. zaten bunun için rakiplerinin lig maratonunda beşiktaş'ı geçme şansı yok diyoruz ya.
  • 23 eylül 2017 fenerbahçe beşiktaş maçı'ndan 2-1 yenik ayrılan beşiktaş ile vodafone park'ta karşılaşacağımız maç. bu akşam beşiktaş'ın net bir penaltısı, bir de golü verilmemiş. oğuzhan özyakup, ricardo quaresma ve atiba hutchinson gördükleri kırmızı kartlardan dolayı, trabzonspor'umuza karşı oynayamayacaklar.

ersun yanal * olmasaydı, yoğun tempo ve eksiklerinden dolayı takımımın galibiyet için bir adım önde olduğunu söyleyebilirdim. fakat başımızdaki sorun bu maçta kaybedeceğimiz puandan daha büyük. ayrıca az önce söylediğim hakem hatalarından dolayı beşiktaş'a müsamaha gösterilmesi de pek mümkün gözüküyor.

umarım geçen seneki gibi güzel bir maç olur, maçın sonucu her ne olursa olsun ersun yalan da istifasını ilan eder.

edit: imla