• tribün kısmını da merak ettiğim karşılaşma. çok eskilerden kalma iki tribün arasında husumet var. o zamandan bu yana psg ultraları çok değişim yaşadı, zayıfladı ancak hala varlar. deplasmana gelirler mi merak ediyorum, gelirler ve taksim, beyoğlu civarı takılırlarsa acayip şeyler yaşanır. paris deplasmanında ise her türlü mesele çıkar diye düşünüyorum. büyük olur, küçük olur bilemem ancak olur.

sahaya gelecek olursak; elbette psg'nin ağır favori olduğu bir karşılaşma ancak bizim takımın o zamana dek toplayacağını ve daha derli toplu olacağına inanıyorum. ilk iki haftadaki performansa göre değerlendirmek için henüz erken.
  • dünya gözüyle messi olmadı fakat sakatlık olmazsa, neymar da silva santos junior, edinson roberto cavani gomez ve kylian mbappe lottini göreceğimiz karşılaşma.
    edit: cezalı olması sebebiyle neymar da silva santos junior oynanacak olan maçta forma giyemeyecek.
    edit2: mbappe ve cavani sakatlıktan kurtulmuş ve maçta forma giymesi bekleniyormuş.
    galatasaray dün oynadığı (bkz: 28 eylül 2019 galatasaray fenerbahçe maçı) bu maçta ki kafa yapısıyla çıkarsa maalesef beşiktaş'ın rekorunu kendi evimizde egale ederiz gibime geliyor.
    maçı polonyalı szymon marcınıak yönetecek.
    galatasaray ve paris saint germain'in maç gününe kadar olan programı
    psg'nin maç kadrosu
    cezalı ve sakat olup kadroda olmayanlar
    bakker mitchel
    bulka marcin
    edinson cavani
    dagba colin
    draxler julian
    kehrer thilo
    mbe soh loïc
    neymar jr

(bkz: allah'ını seven defansa gelsin)

mario lemina sakatlığından ötürü yarın oynanacak maçın kadrosundan çıkartılmış. link

umarım yarın yarın böyle olmayız.

yani düşünmeden edemiyorum, real madrid eğer yenilirse ölüm kalım maçlarına bizimle çıkacak, grubun 3. ve 4. maçları, umarım ölen taraf biz olmayız.
    ilk 11 belli oldu.
    muslera
    mariano
    marcao
    luyindama
    nagatomo
    nzonzi
    donk
    seri
    belhanda
    ryan babel
    falcao
  • galatasaray’ımızın galibiyetiyle sonuçlanacağını düşündüğüm maç.
  • yuto nagatomo'nun (belki de emre taşdemir'in) kylian mbappe'yi savunacağı maç.
  • galatasaraya başarılar diliyorum.
    1-0 olsun bizim olsun.

not: tiner jk
  • hayırlısı diyelim simdiden
  • galatasaray bu macı 2-0 kazanacak. psg cok silik ve ezik bir futbol oynayacak. hatta herkes gs mi cok iyiydi yoksa psgmi cok kotuydu diye mactan sonra tartisacak. tarihi farkın kactigindan bahsedilecek. psg 10 kisi kalabilir, gs cok baskili oynayıp, bol pozisyon bulacak diye düşünüyorum. 89. dakikada alkislar icinde macin yildizi feghoulinin oyundan çıkışı gözümün önüne geliyor:)

turkiyenin fransayi yendigi maca benzer bir oyun olabilir kimse şaşırmasın.
  • neymarın hatrick yapacağı maç.

kendinizi kandırmayın, bu kadro ve bu defansla, formsuz muslera ile olmaz. dua edin 5'te bıraksınlar.

anında edit : barça ile hangi ara anlaştın godoş neymar... doğru ise şanslısınız.. 1-3 biter bu maç.
  • o gün hasta olacağım içim kombinemi 351267361 lira'ya devrettiğim maçtır, ilgilenen yeşillendirsin
hesabın var mı? giriş yap