şükela:  tümü | bugün
  • ayrı bir başlık açıp bir de burada linç yemek istiyorum diyen yazarın çığlığı.
  • ben hayatımda bu kadar aptalca başlık görmedim ya. bugüne kadar dünyada en çok satmış ikinci albümü* çıkartan ac dc gibi bir grubu bilmemek cahilliktir, ama cahillik ayıp değildir elbette. cahillikte ısrar, cahilliği "ac dc kim amk" diye sığır sığır şeyler yazarak makul göstermek ise gayet salaklıktır, görüldüğü yerde salaklık olmasının belirtilmesi de normaldir.

böyle aptal aptal şeyler yazıp ondan sonra ühühü benimle dalga geçenler faşisttir diye başlık açmak ise kelimenin tam anlamıyla geri zekalılıktır.
  • ac/dc'yi bilmeyen adama bitane de ben vururdum valla.

edit: vururdum derken öyle kroşe falan değil, göte atılan kemal sunal tekmesi gibi.
  • dostum sıkıntılı olan sensin tanımadığın adamlarsa başlığın altına gelip ''ac/dc kim amk'' yazarsan haklı olarak linç yersin.
  • deri kıyafetli adamlar üzerine de işediler mi bacım?

(bkz: literally)
  • (bkz: ağlama melis).
  • ya bi siktir git giresunlu yann tiersen dinle aq çomarı. bir keko, kekoluk sınırlarını daha ne kadar zorlayabilir merakla izliyoruz.
  • bir de burada mı sövdürmek istiyorsun kendine?
    zevk mi alıyorsun kardeşim küfür yemekten?
  • ahaha ipimle z kuşağım hiç gerçek müzik dinlememiş zannımca.
    ac/dc'yi sevmek zorunda değilsin, ama bilmeyecek kadar da mağara kamil olmayın be canım kardeşim.
    bak senin dilinden, anlayacağın bir örnekle bahsedeyim. en son yakın zamana kadar iphone reklamında thunder, thunder diye bağırıyordunuz hani bildin mi? he işte o thunderstruck. yani ac/dc.
    mağarandan çık ve bir kitapçıya git plakların, cd lerin olduğu yere doğru seyirt. direkt a harfi ile başlayan bir grup olduğundan boy, boy göreceksin.
    rock n' roll never dies child.
  • kimse durduk yere ac/dc’yi tanımadığı için birine bir şey demez. ama tutup ac/dc ile ilgili başlığa “ac/dc kim amk?” yazarsan, yaptıkları müziğe “gürültü” dersen e artık bi zahmet insanlar da bir şeyler desin.

hem kültürsüz hem saldırgan birinin boş tepkisi.