• sancaktepe'de marketten çıkarken silahlı saldırıya uğrayan mhp kartal ilçe başkan yardımcısı erkan hançer, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmiş.

ülke iyice kartellerinin cirit attığı meksika sokaklarına döndü.

+18 hassas içerik

https://streamable.com/bosql9

+18 hassas içerik

haber kaynağı

edit: haber kaynağı eklendi

edit2: olayın 27.09.2022 günü gerçekleştiği bilgisi geldi. modlar başlığı düzeltebilirse sevinirim
  • tetikçi kimse ilk cinayeti değil

edit: olayın heyecanı ile insanlığımıza yenilip sadece olayın işlenişine odaklanmışız. allah rahmet eylesin, taksiratını affetsin başkanımızın. failinde bir an önce yakalanıp cezalandırılmasını diliyorum. böyle adamlar toplum için zararlı kişilerdir.
  • ülke tarihinin en başarılı içişleri bakanı döneminde gerçekleşmiştir. şüphesiz ki, hemen bir twit atarak olayı açıklığa kavuşturacaktır.
  • alacak-verecek meselesi.
  • pablo escobar zamanındaki kolombiya'ya döndü ülke ya. hiçbir şeye şaşırasım gelmiyor artık.
  • tetiği çekenin kayınbiraderinin amcaoğlunun eniştesinin chp üyesi olduğunu iddia edip, chp'yi terörle suçlamazlarsa ne olayım.
  • film sahnesi zannettim ilk başta o soğukkanlılık,o zamanlama makineyi çıkarıp tek el ateş çok rahat çok profesyonel tetikçi olması ve bu ilk vukuati olmaması kuvvetle muhtemeldir.
  • profesyonelce işlenen bir cinayet gibi görünüyor. alacak verecek sebebiyle mi bilmem ama herif bildiğin tetikçi. düşmanı olsa en azından seslenir, katilinin kim olduğunu bilmesini isterdi diye düşünüyorum.

t: allah kalanların yardımcısı olsun dediğim öldürme olayı.
  • bu bildiğin crime-drama film infazı lan... son yıllarda böyle filmler pek çekilmiyor izleyicisi az kaldı diye ama gel gör ki biz türkiye'de gerçeğini yaşıyoruz.
  • asayiş konusunda brezilya, kolombiya seviyesine indik. inanılmaz. hala soylu başarılı diyenler var.
hesabın var mı? giriş yap