• ilgili tweet burada

“ ab'ye türkiye'nin tam üye olması muhteşem bir hedef. türkiye'de euro'nun geçerli tek para birimi olmasını ve hepimizi mahveden tl'nin artık tarihe karışmasını istiyorum. kıbrıs ve ege adaları ihtilafının, 1915 ile ermeni meselesi ve kürt sorununun çözümü de ab tam üyeliğindedir..”
  • orul orul sövmek istiyorum! ama böyle ağız dolusu. ama böyle en şehvetlisinden!

hepimizi mahveden tl dedin ya sen. senin o cümleyi kuran yerlerine sövmek istiyorum!
  • bizim ermeni ve kürt sorunlarımız yoktur. var diyen vatan hainidir. türkiye cumhuriyetinin sınırları bellidir. bu sınırları bozmayı kafasına koyan vatan hainlerinin sonu bellidir. türk parasının değerini düşürenlere laf edeceğine euro gelsin demek nasıl bir şeydir?
  • türk parasını istemeyen yunanistan'a gitsin. türkiye'nin para birimi türk lirasıdır. avrupa birliği ülkelerine sorun hepsi kendi para birimine geçmenin derdinde. tl bitti diyenler baksın bakalım euro ne alemde.
  • bizi mahveden tl değil, zihniyet.
  • yargılanacaksınız
  • türk lirası'nı bile kafaya takıp, yetmez, olmayan ermeni soykırımını bile kafaya taktıysa karşı cepheye geçmiş demektir.

zaten fetö'nün kumpas davalarını savunurken de karşı cehpedeydi de, şimdi artık tamamen evrilmiş.

allah sonunu hayreylesin, başka bir şey diyemiyorum...
  • ona acıyın. o rasimle evli. lütfen kızmayın titrek dudağa.
  • öyle bir şey olursa euro'nun halini düşünemiyorum. biz üye olduktan 20 sonra 1 dolar = 30 euro olmaz mı sanıyorsun nagihan?
  • kendi sonunu hazirladi bu yazisiyla hadi bakalim bundan sonra kim durur arkasinda
hesabın var mı? giriş yap