şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 4. hafta mücadelesi. maçın başlama saati 19:15.
  • yeni transferler falan oynarsa taraftar, hakem, kavga, döğüş.. bir şekilde kazanacağınız maçtır. aksi takdirde bu takım kimseyi yenemez.
    sinirden telefonu parçalıyacağın aq. ulan göztepe'le maç yapıyoruz bir tane adam akıllı şut yok. adamlar saldır saldır geliyor biz bekliyoruz. sanki göztepe mağlup.
    eyvallah seviyoruz takımımızı tamam da, siz
    de bir şeyler verin lütfen.
  • bu maçı kazanıp toplanmamız gerekiyor bir de milli aradan sonra takım hala aynı olursa bu seneden de ümidi kesip bu sezon bir daha maç izlemem.her maç sinir strese girmeye değmez.
  • cocu'nun tamam/devam maçıdır gibi geliyor.
  • ya devam ya devam diyenlerin, dinlenmek uzere yola cikmayan âli ekber'lerin maçıdır.
  • fenerbahçenin alacağı maçtır. tg 2-3 oynayan kazanır.
  • dirar, alper, hak oynamamalı.

gerekirse ozan'ı falan koyun sol beke ama hasan ali oynamasın zaten dirar oynarsa izlemem maçı.
  • fenerbahce'mizin ikina mikina kazanacagini dusunuyorum. bence 1-0 aliriz golu de slimani atar. frey sonradan girer. diger yeni transferler oynamaz. gerci baktim da kayserispor'un kadrosu gayet iyi. herhangi bir puan kaybiyla lige havlu atariz.

yalniz iki hafta ust uste sari kirmizili takimlara yenildik bu hafta da kayserispor ile oynuyoruz. ligin yarisinin renkleri sari kirmizi anasini satayim. bize galatasaray'i gonderin, digerlerini yenemiyoruz. *
  • gene mi cumartesi maç ak
  • hakem ali palabıyık olur.
    kendi sahamızda zorlansakta kazanacağımızı düşünüyorum.
    maç skor tahminim 3-1