şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şenol güneş spor kompleksinde oynanacak olan müsabaka tsi 21:45 de başlayacaktır.
 • oranları trabzon 2.9
  berabere 3.1
  gs 1.85 olan maç

  toplam gol +7 ye ise 13 oran veriyor
  ayrıca tek/çift ten tek de oynanabilir oranı 1.7 dir.

  tahminim 2.5 üst olacaktır
  iy x/ms 2 de denenebilir.
 • f.....ın geçen yıl olduğu gibi ilk mağlubiyetini ts'den tatacağı maç olacaktır. en kötü beraberlik diyorum.
  edit: şenol hocamız için yeneceğiz inşallah. ( rodalegaspor).
 • trabzonlular hâlâ kendini nimetten mi sayıyor. başakşehir, kasimpaşa bile daha ciddi rakipler.

  galatasaray'imizin koyup geçeceği maç.

  edit: koyamadı. savunulacak bir futbol oynamadik tebrik ederim. mesajlara lafim yok hakettik. küfür olmamasıda güzel tabi. seneye koyarız inşallah.
 • trabzonlular hala kendini nimetten mi sayıyor diyen var kardeşim küfür etmek istemiyorum ama geçen sene de aynısını demiştiniz koyup geçmiştik. bu senede koyup geçeceğiz, en kötü beraberlik. alanyayı yenmekle olmuyor bu işler. geçen hafta göztepe'yi zor yenen takım bizi küçümsüyor bak sen şu işe. bu arada bizim yeni düşmanımız sizsiniz zaten 2-3 yıldır, fenere bile sempati duyuyoruz o derece yani.

  not: evet tüm ts'liler benim gibi düşünüyor. ayarttığınız topçular ve de 4 kırmızı kartlık maç sonucu yeni düşman sizsiniz..

  not 2: son kazandığı 4 şampiyonluğun 3'ünü ts topçularını ayartarak kazanan gs çemkiriyor. sizle müttefik iken iyi idi şimdi zorunuza mı gitti.
 • bir dakika şimdi. ts, gs ile düşman, bjk ile dost, fener'e sempati duymaya başlamışlar. gs, ts ile düşman, bjk ile de düşman, fener ile rival. fb ts ile düşman, bjk ile düşman, gs ile rival. bjk, gs ve fb ile düşman, ts ile dost. bursaspor, fb ile sevişiyor, gs ile sevişiyor, ts ile sevişiyor, bjk ile düşman ama olsun bjk ile de sevişiyor.
  beyler hepimizi ince ince s.kiyorlar haberiniz olsun.

  tanım: şampiyonu belirlemeyecek maç.
 • her zaman olduğu gibi yine havalara girmeden doğru dürüst hazırlanılması gereken maçtır. bu ts, bjk'nin yan kuruluşu haline geldi biliyorsunuz... o yüzden ekstra motivasyonla çıkıyorlar gs maçlarına. biz de ekstra ayık olmalıyız.

  malum şl maçları gelecek ve ordaki skorlar nolursa olsun ligi etkileyecek... o vakte kadar alabildiğimiz kadar puan toplamalı ve puan kaybetmemeliyiz. zaten ayaklarımız yere basarak çıkarsak bu hamsileri dümdüz ederiz...
 • galatasaray’ın en az 3 gol atıp döneceği maç olacaktır. hamsilerin işi zor. hatta ilk 20 dakkada 2 kontra ile 0-2’ye bile gelebilir maç.
 • nasıl oluyor bilmiyorum ama galatasaray ın hangi 3-5 bin seyircili anadolu takımıyla maçı varsa (göztepe, 50 tane taraftarı olan başakşehir, sikimsonik akhisar vb.) o takımın fanatik taraftarlarının hepsi ekşi sözlük de yazıyormuş gibi maç başlığına girip, garip garip konuşuyorlar. sanki hani o anadolu takımının taraftarı değiller de, maç başlığında sırf gs nefreti kusmaya gelmiş kuş familyasından birileriymiş gibime geliyor.

  geçen hafta göztepe taraftarları buraya gelip "devlet yardımıyla şampiyon yapılmış galatasaray" diye ağlıyorlardı. hani yardımı geçtim de,sanki galatasaray şampiyon olmasa kendileri olacakmış gibi bir tavır vardı adamlarda. hani bu cümleyi şampiyonluğu hakem yardımlarıyla falan kaçırıp 2. bitiren şikeciler kurabilir, biz de kuyruk acısı der geçeriz ama ligin en küçük ve bok takımlarından göztepe taraftarı neden söyler ki? şimdi de benzer şeyleri bu hamsiler söylüyor ve bunlar galatasaray ın rakibi bile değil. geçen sezon gs ile aralarında 20 puan fark vardı. hani sanki bunlar da hamsi beyinli taklidi yapan kuş familyası taraftarı gibi. bunlar bir yerde örgütlenmişler ve gs maç başlıklarında ortalığı galeyana getirmeye çalışıyorlar gibi bir durum var ortada.
 • her sene küçümsüyorlar vurup geçiyoruz bu ibnelere .

  hep en son şampiyon olduğu sene üzerinden vurmaya çalışıyorlar takımıma ama bu takım lige çıktığı zaman ki başarısını sürdürebilseydi zaten şu an bu ülkenin en büyük takımı olurdu .şampiyon oluyor diye bir takım tutulmaz ama bunlar ne anlar taraftarlıktan .

  gene koyduk hahaha