şükela:  tümü | bugün
 • haftaiçi her akşam saat 19:00'da 1an tv'de yayınlanan, cem küçük, cemil barlas ve can ataklı'nın o günkü gündemi değerlendirdiği güzel program.

  şu an türkiye televizyonlarında yayınlanan en ilginç programlardan birisi. yandaş ve muhaliflerin her gün düzenli olarak yaptığı bir program hiç yok sanırım. o nedenle izlemesi ilginç ve keyifli.

  cem küçük, muhalif olsa da yaşına ve kişiliğine hürmeten can ataklı'ya "can abi" çekiyor sürekli.

  her bölümü youtube üzerinden de yayınlanıyor. izleyin, izletin.

  https://www.youtube.com/…rglyrgj4otnwphxfiw725chncy
 • bir batıcı liberal, bir akp'ci liberal ve bir kemalist liberal (evet üçü de mümkün çünkü liberalizm özünde ekonomiye dair bir ideolojidir) tarafından yapılan program. liberalizmin çeşitli kanatlarının gündeme dair neler düşündüğünü takip edebilirsiniz.

  çeşni niyetine de olsa en azından 1 (yazıyla bir) adet solcu da dahil edilseydi belki gerçekten ilginç ve keyifli olabilirdi.
 • abi bunlar her programı kavga dövüş kapatmıyor mu bitiyorum ya. 3 c bir arada. bağırtı çağırtı ile o kadar yükseliyorlar ki, yani herhangi bir kapanışta herhangi biri olsam kafa göz dalarım karşımdakine, bunlar sövüp sövüp öpüşüyor.

  bir tarafta artık ideolojik zombi olmuş can ataklı, karşısında babası*ndan yaşlı görünen cemil barlas. sunucu kim olsa beğenirsiniz?
  (bkz: cem küçük)

  malum futbol programları yerine yeni eğlencem bunlar yemin ederim. programın adı 3c sınıfı olsun. şu son 10 dakikaya bakar mısınız?
  bunu dedi adam ya bunu ahaha:

  (bkz: ona öyle demezler peynir ekmek yemezler)

  yalnız hakkını teslim edeyim, cemil barlas da biz gibi trump'ı destekledi. iddialara falan girdi hatta seçim öncesi, iyi analiz. bravo.
 • dünyada konuşmacılarının ikisinin -sırf söyledikleri hoşlarına gitmiyor diye- program arkadaşlarını canlı yayında, alenen, tutuklatmakla tehdit ettiği ilk program olarak müstesna bir yer edinen program.

  seni çiğ çiğ yiyecekler can ataklı, kaç kurtar kendini! kaç, kaaaç!!
 • çok eğlenceli bir program konuşmalar ve analizler beni benden alıyor, mahalle kahvesi kıvamında .cemil barlas özellikle izleme sebebim , can ataklı bu ikisine iyi tahammül ediyor.
 • her defasında inceliklerle başlayan oturum, ben de öyle düşünüyorum, o konuda haklısın gibi suflelerle ilerlerken sen cahilsin, sen bilmiyorsun, yalancısın bağrışları arasında cem küçük'ün süremizin sonuna geldik bitiriyoruz demesiyle bir zengin kalkışı edasıyla son buluyor.

  öyle o benden çok konuştu, aman efendim sözümü kestiler, vay sen 10 dakika konuştun ben 7,5 dakika gibi şeyler yok çünkü genelde hep bir ağızdan konuşuyorlar. tam çerezlik bir program, alıyorum fıstığımı geçiyorum pc'nin başına tam 1 saatlik terapi.
 • üçüncü katılımcı olarak bundan sonra ali sami alkış'ın çıkması uygun gelen programdır.
 • (bkz: 1 an'da haber)