şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir hafta içinde 102 kilodan 92 kiloya düştüğüm durum. ohaa lan 102 kilo ne demeyin boyum 1.85 şişman göstermiyorum o kadar. ama teorik olarak boy kilo endeksine göre obez olduğum doğrudur.

neyse geçelim bunları. 1 haftada sebepsiz yere 10 kilo vermenin mümkün olduğuna delil olsun diye yazıyorum bu entryyi. kimileri su kaybı diyecek fakat vucüt 10 kilo birden su kaybeder mi? kas kaybı ve su kaybı yaşanır mı? yaşanırsa da bu kısa zamanda 10 kiloya denk gelir mi? baskül bozuk demeyin o sırada kardeşim benimle yaşıyordu, onun kilo sabitken benim ki aktı gitti.

şu an için sağlıklı forma girmek adına spora başladım. 5 gün önce 103 iken şu an 98,5 kiloyum. yani 4,5 kilo vermişim. bak bu daha sağlıklı en azından spor yapıyorum o sebeple gidiyor.

sözlükte vucüdun dilinden anlayan fitness eğitmenleri vs. varsa beni aydınlatabilir mi? bu hızlı kilo alış verişlerinin sebebi nedir? dikkat etmem gereken durumlar nedir. kol ve bacaklarımda gram yağ yok.

edit1: her sabah aç karnıma boxer ile tartılıyorum. yeyip sıçmakla ilgili değil kanki :)
  • ilk tartıdan hemen önce 3 kilo yemek
    haftada 4 kilo vermek
    ikinci tartıdan hemen önce 3 kilo sıçmakla

mümkün olabilecek eylem.