şükela:  tümü | bugün
 • refli linkleri verilen ne idüğü belirsiz bir ponzi

  bakın buraya yatırım yapacak olan herkes başına gelecekleri (olumlu ya da olumsuz) peşinen kabul etmiş sayılır.
 • 1-hash.com adresinden ulasilabilen sierrahash.com benzeri yeni btc mining hedesi.
  dikkatli olmaniz , kaybetmeyi goze alamayacaginiz miktarlari yatirmamaniz tavsiye olunur.

  cok seker cocuk sunun refli linkini tiklayayim diye israrci olursaniz:
  https://www.1-hash.com/ref/usr126359
 • sierrahash.com dan sonra üye olduğum platformdur, herhangi bir yatırım yapmayı düşünmüyorum ve böyle sitelerde para kaybetmeye değer mi, sanmıyorum. ancak benim gibi referanslı bir şekilde hesap açıp yatırım yapmadan beklemek isteyenler için:

  ref
 • bu siteye para yatırmanızı tavsiye etmem. çünkü hashflare'daki 250 dolarlık yatırımım bana günde 25500 satoshi getirmekte iken bu arkadaşlar bedavaya günde 35714 satoshi verdiklerini iddia ediyorlar. ben kimsenin kimseye havadan bu parayı vereceğine inanmıyorum. 0.005 btc'ye ulaşınca paranızı çekebiliyorsunuz, ki hesapladığımda bu 140 güne yani 4,5 aya tekabül ediyor. girin, para yatırmayın, 140 gün her gün sadece bir defa login olun o kadar. (login olmadığım günlerde balance'a satoshi yatmamış, şimdi fark ettim) olur ya şansımıza o güne kadar site patlamazsa havadan 0.005 btc gelir, iyi olur.

  bir de eğer referanslı linkimle kaydolursanız sevinirim:

  https://www.1-hash.com/ref/usr125732

  12.01.2018 edit: velhasıl patlamıştır. para yatıran arkadaşlara geçmiş olsun dilerim.
 • sierradan sonra patlayacak bir diğer balon cloudmining sitesidir. gümleyeceği aşikardır. kenarda biriksin diyorsanız 2-3 ay sonra 300 tl civarında para bırakır. (link)
 • iki gündür ulaşılamayan sitedir. evet bu da patladı arkadaşlar birkaç hafta daha dayansa minimum withdraw miktarına ulaşacaktım ama yine olmadı. para yatıran kerizlere geçmiş olsun.