şükela:  tümü | bugün
  • bugün olmadı da yarın oradayız. gideceklere selam, orada görüşürüz.
    beş yıldız yazarlar.
  • keşke bugün de gidebilseydim. 2-3 arkadaşımla konuştum yarın ordayız. safımız belli olsun.
    şu yaşananlardan sonra orda olma fırsatı olup da olmayana yazıklar olsun.
  • 1 haziranda da istanbulda olmadığım için 2 haziranda direnişe gidecek yazarlara katılıyorum.
  • yılmak yok sonuna kadar direneceğim.rte anasini alip gidene kadar adamları geri adım atana kadar ordayim.
  • vapurlar metrobüs patlamış galiba, anadolu yakası için bostancı'dan 112 ve 128t ile ulaşılabilir. diye umuyorum.
    on numara yazarlar. öpüyorum.
  • yeni eve geldim... oradaydım, yarın yine ordayım...
  • katılacağım eylem.
  • şahsımın da katılacağı etkinlik.
  • ben bu akşam saatlerinde geldim istanbul'a.
    yarın var gücümle orada olacağım.

eğer orada olacak arkadaşlar varsa; polislerin maskelerine sprey boya sıkıldığı zaman görüş imkanları kapandığı için çıkarmak zorunda oldukları ve gazdan etkilendikleri biliniyor, bu aklında olsun. bir de ben devlet memuru değilim, öğrenci değilim, işten atacak bir patronum falan da yok; gaz maskem var, sprey boyam var, iyi kötü boyu posu da yerinde adamım, böyle bir öncü kuvvet olacaksa, gözaltına alınma derdi olmayan, uzaktan değil de daha yakın temas direnecek kişiler varsa bana bir mesaj göndersinler, beni de alsınlar yanlarına.
  • bu şehre, bu ülkeye, bu dünyaya sahip çıkmak isteyen her insan gibi orada olacağım etkinlik.
hesabın var mı? giriş yap