şükela   tümü | bugün
  • yalnız bir sıkıntı var. çabuk yoruluyoruz taze kan lazım. gidin bir dolaşın derim ben ortama bir bakın biraz ağlayın, sinüsleriniz açılsın, limon yiyin mesela. bu yılki c vitamini ihtiyacımı karşıladım. sirke için. koşun yürüyün spor yapın. aslında eylem faydalı bir şey. ama ben yoruldum.
  • polisin biber gazı, ardından da portakal gazı kullandığı eylem. bunun üstüne bir de rakı gazı gelirse iş keyfe girer yalnız.
  • 7,5 saat alanda gezici doktorluk yaptım ve gördüklerimi inanın size anlatamam sadece yaşanabilir sanırım. biber gazından vazgeçip polis başka bir zımbırtı atmaya başladıktan sonra işler çok daha çirkinleşti. portakal gazı mı ne diyor millet ben ne halttır bilmiyorum. kızılay avm'nin içine bundan atmışlar, hasta var dediler 6 hekim paldır küldür içeri girdik ama bu nasıl bir cehennem. nefes alamıyoruz. iki mağaza çalışanı bayılmış dediler, mağazaya girdik yok bu sadece bayılmak değil, bronkospazm geçiriyorlar. bildiğin pisi pisine ölecekler orda. bir şekilde müdahale ettik toparlandılar, mağazanın kepenklerini de kapatmışlar gaz içeride daha azdı. ancak mağazadan çıktığımızda eyvahlar olsun, ikinci kez kapalı alanda aynı gazı yiyince gözlerim kapandı, arkadaşlarım olmasa orda kaldım resmen göremiyorum. elimizdeki solüsyonlardan uyguluyorlar dışarıda yok göremiyorum, dakikalarca göremedim, üstelik bizim yanımızda bir sürü ilaç vardı biz şanslı bile sayılırdık. ankara yangın yeri
  • http://www.youtube.com/…4mgezwc6jxa&feature=mh_lolz

daha bi bu kadar insan da kuğulu park da var. az kaldı. sabredin.
  • ekşiciler az önce bir entry girdim keçiörenle ilgili mesaj atanlarınız oldu fakat bir şey oldu cevap atamıyorum. umarım bu entryden görürsünüz, keçiörende her biri yaklaşık 100-150 kişilik olan 6 grup yürüyor tencere tavayla. üstlerinde hiçbir şey yok. çoğu pijamasıyla çıkmış durumda. toplananlar esertepeden ve tepebaşından. incirliden geçip etlik e doğru yürüyorlar.
  • halk kızılayda can çekişirken yandaşlar bir olmuş havai fişekler ile ankara'da türkçe olimpiyatlarını kutluyorlar. ayranı çok kaçırmışlar yine ayrı bir kafada yaşıyorlar.

edit: link 1
  • birinci fotoğraf: bozguna uğrayan polis...
    ikinci fotoğraf: göstericilerin işgali... 1 dk sonra meydan doluyor...

hikayesi de şurada.... (bkz: #34251000)
  • sadece güvenparktan çıkmıştır. 20 dakika önce çukurambar akp binasına yürüyordu
  • 7,5 saatin sonunda ben ölmüş durumdayım daha fazla duramadım dinlenmem gerek ama eğer şu an imkanı olan varsa lütfen kızılay'a insin, hem desteğe ihtiyaçları var hem de galeyana gelen çok kişi var biraz sakinleşip soğukkanlı hareket etmeye ihtiyaçları var. bir de varsa elinizde yiyecek birşeyler götürün millet açlıktan belediyenin meyve suyu arabasını kırdı içindeki portakallarla idare ediyor.