şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşımın yaşadığı rezalettir. aynen aktarıyorum:

    "4 mayıs 2020'de hepsiburada internet sitesi üzerinden axen marka smart tv siparişi verdim. kargo bilgilerini eksiksiz girdim ve kargo firma seçimi ya da uyarısı gibi herhangi bir bildirim almadan siparişimi onayladım. 6 mayıs tarihinde horoz kargo'ya verildi bilgisi geldi. 8 mayıs'ta kargo varış şubesinde görünüyordu. ürünün teslimi için 1 hafta kadar bekledim. önce hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım kargodaki ürün için kargoyu arayabilirsiniz dediler. kargo firmasını aradığımda belirttiğim adrese (gökçeada'ya) teslimat olmadığını belirtip hepsiburada'nın bilgisi var size uyarı vermeliydi dediler. ürünü hediye olarak yollamıştım ve teslim alabilmem için adadan çanakkale'ye geçerek almamı önerdiler. kabul etmediğim için hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım. 15 mayıs'ta kargo firmasının bana ürünü getirmek zorunda olduğu ve beklemem gerektiği söylendi. 22 mayıs'ta tekrar aradığımda ilettik, dönüş bekliyoruz dendi. 27 mayıs'ta tekrar aradım. mağduriyetiniz için süreci hızlandırmaya çalışıyoruz birkaç gün daha beklemem, dilersem daha sonrasında internet sitesi üzerinden iade sürecini başlatabileceğim söylendi. 28 mayıs'ta iade sürecini başlatmak istediğimi belirttim site üzerinden ancak geri dönüş alamadım. 30 mayıs'ta tekrar aradığımda iade süreciniz işleme alındı denildi. 1 haziranda ürün elimize ulaştığında incelenip dönüş sağlanacaktır mesajını aldım. elime ulaşmayan ürünün inceleneceği söylendi. hepsiburada kendi çabalarımla durumunu öğrendiğim televizyon için kargo firmasına mail atıp cevap beklemek dışında hiçbir işlem yapmadı."
  • kargo firmasının ve hepsiburada’nın ortaklaşa insanları mağdur ettiği rezalet. madem oraya hizmet yok neden kabul ediyorsun? bir de her seferinde çözüm üretmek yerine topu başkasına atıp kurtulmaya çalışıyorlar.

    geçenlerde burada başka bir rezaleti vardı kargo firmasıyla olan sıkıntıdan dolayı iade sürecini geçirip başka birini müşteriyi elinde bozuk malla ortada bırakmıştı. bu firmaların akıllanmaya niyeti yok sanırım. umarım çözüme kavuşur. arkadaşa geçmiş olsun.
  • rezalet puanım: 10/10. uplayalım.

    tanım: rezalet gibi rezalet
  • horoz kargo ne lan?
4 entry daha