şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • aynı sıkıntıyı sony firması ile yaşadım. mahkeme 19 ay sürdü. dava. bilirkişi raporu. sonuçtu bilmemne derken. ücret iadesi aldım. kurtardım. peşini bırakmayın. cebinizden sadece ufak bir ilk dosya masrafı çıkıyordu sanırım o kadar. çatır çatır alırsınız.
  • servispoint i bilmem de global msi neredeyse küfür etmiş arkadaş bu nasıl müşteri memnuniyeti.

iyi günler demişler.

türkiye'de ne iyi günü allasen.

tanım : bire bir değişim yapılması gereken rezalettir. olmadı iade edin geçin adamlar ayıplı malı satıp ekran değiştirecekler bu da ayrı küfür ya neyse. yok bu bildiğin müşteri ile t. geçme.
  • yıllardır msi bilgisayar kullanıyorum. elimdeki i5 coreluyu da daha üst bi modelle değiştirmeyi düşünüyordum. şunu okuduktan sonra, yeni bilgisayar almaktan vazgeçtim. alırsam, şartlarını inceleyip monster alırım.

açık açık ayıplı olan bir malın üstüne bir bardak soğuk su için diyorlar. ben aynısını yaşasaydım gerçekten çok üzülürdüm. sizi üzmeyecek markaları tercih ediniz. msi servisine olan güvenim de bitti şu anda, gerçekten yazık, şu ana kadar önerdiğim bir kaç kişi oldu, bir daha kimseye önermeyeceğim ne olur ne olmaz.

edit: bir de ekranı değiştirelim teklifi şaka gibi. adam sıfır cihaz parası ödeyecek ama tamir görmüş içi açılmış refurbished cihaz satın almış olacak. bu mu çözümünuz?
  • daha onceleri olu piksel oraninda yasal bir prosedur var diye hatirliyorum
    15 " ekran --> 2 nokta oku piksel,
    13 " ekran 1 nokta olu piksel,
    yok 2 tane ayni sirada olu piksel cart curt olunca iade aliyorlardi.

ama sonra bu yonerge(kanun, khk ne deniyorsa) yururlukten kalkti, 1 tane bile olsa mahkemeler ayipli mal olarak kabul ediyor.

ama sanirim cakal servisler gelen bu guncellemeyi almayip 2000 li yillardan kalma prosedurleri kabul ediyor.

soyle bir yazi var ,
    tik tik
  • bugün uplamayan yarın uplanır diyerek uplıyorum.
  • rezalet 10/10

özellikle son zamanlarda o kadar yıldım ki bu internet alışverişi rezaletlerinden, bana benzer çok kişi olduğunu da biliyorum, koronaya rağmen online alışveriş eğiliminin yakın zamanda biteceğini düşünmeye başladım.

işinizi düzgün yapın şerefsizler. yediğiniz ekmeğin hakkını verin. bu zihniyetle ayakta kalacağınıza inanıyorsanız yanılıyorsunuz. küçük küçük paralar peşinde insanları kazıklarken çok daha büyük paralardan olacaksınız. imajınızı satın alamazsınız. yıl olmuş 2020 hala kullanıcı memnuniyetinin önemini anlamayan beyinsizler var.

çoğu kişi alışverişi sizin reklamlarınıza göre değil, fısıltı gazetesi ile yapıyor. fısıltı gazetesi içerisinde eş dost yanı sıra şikayetvar, ekşisözlük gibi platformlar da var.

kaliteli olun, sinirlendim yine gece gece ya.
  • tuketici sonuna kadar hakli, hem ayipli mal sat, hemde degisim saglama
  • can sıkıcı bir durum. 17 bin lira para verip bilgisayar alıyorsun ve hatalı çıkıyor. biraz google'da baktım duruma, servispoint ile ilgili olarak benzer şikayetler var. servispoint değişim yerine tamirat seçeneği sunuyor.

rezalettir kısaca. kolaylıklar dilerim arkadaşa.
  • türkiyedeki firmaların yüzde doksanının böyle durumlarda çalışma prensibi "benden daha güçlü bir kurum kulağımı çekerse, ancak o zaman hakkını veririm" şeklinde. resmen bu şekilde bir aşağılanmayı kendilerine layık görüyorlar. zorla 17 bin liralık ayıplı ürünü kakalamaya çalışmak nedir.
    sanki ülkede herkes birbirinden hıncını, intikamını alır gibi iş yapıyor.
117 entry daha