şükela:  tümü | bugün soru sor
 • coşkun öztürk adındaki pisliğin yaşadığı durumdur. kendisi haziran 1993'teki ilk duruşmada 15 idam cezası almış, aralık 1993'teki duruşmada ise bu 3 idam cezasına indirilmiştir. daha sonra da verilen cezanın fazlalığı yüzünden kendisi temyize gitmiş, sonuç olarak yeniden yargılanması talep edilmiştir. mart 1995'teki duruşmada ise yeniden üç idam cezası almış, tabii artık kimse idam edilmediğinden yaptığı yanına kar kalmıştır.

  işin daha da fenası, burada da görüldüğü üzere kendisinin cinayet sonrası tavırları oldukça soğukkanlı. adam hırsızlık uğruna bir katliam yapmış ama olayı sanki arkadaşına anlatır gibi anlatıyor.

  dikkatimi çeken bir olay da katile verilen tepkiler. tatbikat için eve getirildiği sırada bütün mahalle bir olmuş adamı linç etmeye çalışıyor. adliyeye getirildiği zaman da bizzat eski patronu ve yakınlarının elinden jandarma sayesinde kurtarılıyor. linci çok da savunmuyorum ama o zamanlarda toplumsal tepki varmış işte, cinayete kurban giden anne ile çocuklarını tanımayanlar bile katile karşı saf nefret duygusu beslemiş. aynı olay şimdi olsa, kesin burada katili savunup anne ile çocukları suçlu bulan bir sürü sevgi pıtırcığı olurdu.

  ayrıca (bkz: her 15 yılda bir karısı ve çocuğu katledilen adam/@tziras dream)
 • şu an nerelerde diye insanı düşündürendir.

  düşünsene coşkun öztürk, bu insanlara kıymış, çocuk aklımızla sıcağı sıcağına da bu görüntüleri görmüşüz ve soğukkanlı bir şekilde anlatmış.

  şimdi ise dışarılarda bir yerde.

  google'a yazınca kendisini andıran bir fotoğraf vardır ama emin değilim.
 • yok mu lan şöyle dexter gibi bir psikopat. bu orospu çocuğunu bulsa, şöyle kıtır kıtır keserken görüntülese, liveleak a koysa da hergün doya doya izlesek. 15 yıl sonra bile olsa adalet yerini bulsa.
 • (bkz: haluk bilginer) sıcağı sıcağına'yı izlemiş biri olarak bu detayın yeni farkına varmaktan hicap duyuyorum...