• az önce türkmax ta rastladığım yeni başlayan, kısa skeçlerden oluşan yeni komik yapım. demet evgar ile emre karayel 4 yıllık nişanlı beraber yaşayan bir çifti canlandırıyorlar. galiba detaylarda gizlenen mizahı çıkartıyorlar. çiftlerden biri kararsızsa, bir yemeğin nasıl işkenceye dönebileceğini falan güzel anlatmışlar. yataktaki kitap okuma, sevişme başlatma çabaları gibi şeylere katıla katıla olmasa da hafif bir tebessümle güldük. aha sen de annenle bu kadar uzun konuşuyorsun diye ayar bile aldım manitadan.
  • türkmax'de yayınlanan demet evgar ve emre karayel'in oynadığı, sıradan anların mizahi bir dille anlatıldığı proje. hoş, evli insanlara ne kadar sıradan diyebilirsek artık... kamera sabit, durumlar önünden akıp geçiyor. kaynak sağlam, tıkanmadan giderlerse, sırf oyunculukları için izlemek bile zevkli. değişik.
  • olası teoman şarkısı ismi.
  • dialogların doğallığı ile dikkatimi ceken dizi. sevdim.
  • türk televizyonlarında görmeye alışık olmadığımız cesur esprilerle bezeli bu dizi... evet, tanıtım metni gibi durduğunun farkındayım ama hakikaten farklı, komik ve gecenin bi köründe izlenesi...
  • ispanyol bir yapımdan uyarlanmış sitcomsal bir yapım.. demet evgar ve emre karayel in performansı takdiri fazlasıyla hak eder cinsten.. metnin dışında gerçekleşen doğaçlamalara da yer verildiğini sandığım başarılı bir yapım.. tavsiye edilir.. demet evgara ve emre karayel e alkışlar...
  • digitürk'üm olmadığına lanet etmeye yeniden başlamama sebep olan yapım. eskiden friends vs. izleyemediğim için üzülürdüm, sınırsız internet çıktı digitürk özlemi sona erdi derken bugün saba tümer'in harika programı sayesinde kabus geri döndü. haluk bilginer ve demet akbağ dizi çekerken dayanıyordum ama büyük demet evgar sevgim sayesinde "digitürk, digitürk" diye yanar oldum. benim gibi muzdariplerin en azından youtube'daki kısa videolarla yetinmesini öneririm. özellikle fener maçına gittikleri sahne pek güzel. ha, diyorsanız ki "ben youtube'a nasıl gireyim, o kapalı"... ee başbakan bile giriyormuş, çözmüş olayı...siz de yapabilirsiniz, yeter ki kendinize inanın.

edit: hadi ben yatıyorum ve alieyi arkadaşlarım sayesinde diziyi artık bilgisayarıma indirip doya doya izleyebiliyorum. ancak küçük küçük izlemek daha keyif veriyormuş. bir bölümü bütün olarak izlediğimde bazen komik olmadığını fark edip, demet evgar sevgim sayesinde bunu göz ardı ediyorum.
  • yılmaz erdoğan' ın haybeden gerçeküstü aşk ını hatırlatan, güzel vakit geçirmek için izlenebilir bir dizi.
    özellikle sevgili ile izlenirse daha keyifli hale gelebilir. kendinizden parçalar bulabilirsiniz fakat ufak tefek kavgalar da çıkabilir; dikkat etmek gerekir.
  • demet evgarın oyunculuğu başarılı olan türkmax dizisi. her mimikte her bakışta annemle birbirimizi dürttüğümüz acayip güldüğümüz saatler yaşatıyor gece gece.
hesabın var mı? giriş yap