*

şükela:  tümü | bugün
 • resmi malkmus sitesinde yer alan, ucarak gidecegim konser.
 • yanlarından şişik, sahnesinden basık olan manhattan club denen yer, gerek genel atmosferi; gerek ise mükkkemmel* çılgın rocker iç tasarımı ile gözlerimizi doldurdu açıkcası.

  içerideki yoğun sis yüzünden, bir tarafından diğer tarafın gözükmesi pek bir ihtimal dışı idi, bu sebepten ola ki bazı insanların gözleri bu dumana fazla dayanamamış ve kan çanağına dönmüştü.* /tamam, yeni açılmış bir mekan olabilir burası - ki her hallerinden belli oluyor- acilen havalandırma konusuna eğilmeleri ve bu konuya çözüm getirmeleri gerekiyor/

  herneyse konsere bakacak olursak, stephen ve grubu çok mütevazi insanlardı, iki albümden de bir sürü şarkı; phantasies, sheets, vanessa from queens.. vs, bunun üstüne bir adet pavement, bir adet de satellite of love çaldılar. çoşkulu kalabalık bis de gayet başarılı idi... ancak yine de bana kısa sürmüş bir performans gibi geldi, doyamadık mı ne bilemiyorum....
  güzeldi, onlar sahnede çok eğlendi, biz de tabi onlar sayesinde. mutluydular sanırım herşeyden. böyle geçti işte stephen malkmus konserimiz.

  !!! ancak. yazlık disko anlayışlı manhattan dj'i, konserden bir süre sonra, pek bir slow şarkılar çalmaya başlayıp insanları ya dansa davet etti*, yada siktiri çekti; siz gidin ben de eve gidiyim şeklinde.....
 • adam kendi ismini soylerken "stephen" yerine "steven" dedi. ben daha cok bu konu uzerine yazilsin, cizilsin istiyorum.
 • malkmus* ve saz arkadaşlarının, sıcak tavırlarıyla kalbimizi bir kez daha kazandığı konser. john moen'ın*, bisten sonra gitarı eline alıp satellite of love söylemesi (love derken elleriyle yaptığı kalp işareti hariç) konser ertesi dost sohbetlerinde sevgi ile andığımız bir enstantane idi. ne rahat insanlardı, ne güzel konserdi.
 • malkmus abimizin fantasies calmadan once "this song is about fenerbahce" demeside* ayri bir eglence kaynagi olmustur bizler icin.
 • bir koyup bes aldıgınız bir konser olmustur bu. ayrica sahsen bir malkmus fanatigi olmadigim icin ic gecirtip beni kiskandiran bir performans huviyetine de sahip olma niteligi tasir.
hesabın var mı? giriş yap