• kazanacağımıza inandığım maçtır.
  • kazanacagimiza zerre inanmadigim mactir. sergen hocaya olan guvenim gb-bjk macina 7 ön libero ile ciktigi gun bitmisti. gecen hafta 3-0 dan maci neredeyse verecek gibi olunca anladim ki sergen'in sadece adi var.

skor tahminim 1-3 .

büdüt : göt oldum 1-0. teşekkürler.
  • sezon basinda 6 kanat oyuncusu ile ciktigimiz yolda bugun elimizde kanat olarak sadece ghezzal ile kadro cikarabildigimiz mac. gokhan, n’kodou hasic atakan sakat, boyd lens kadro disi.
  • kanatta gökhan töre değil de larin isimli çöp oynarsa, forvet arkasında mensah ya da llajic değil de ön libero atiba oynarsa, stoperde vida'nın ekürisi olarak genc olmasına rağmen güven veren montero yerine wellington isimli ne idüğü belirsiz şahıs görev alırsa sergen yalçın'a söverek izlemeye başlayacağım maç olacaktır.

not: atiba oynamasın demiyorum, kendi mevkisinde oynasın. sol ya da sağ kanat larin'in bölgesi bile olmamakla birlikte geçen hafta gol atması beni ilgilendirmiyor. ben orada güven'in oynamasına da karşıyım. gökhan töre var, n'koudou var, hasiç var, ghezzal var. bir fotomaç klişesi ile bitireyim, kartal kanatlarıyla uçar..

edit: üstteki entry'ye göre gokhan, n’kodou ve hasic sakatmış. boyd ve lens kadro dışı diyor, benim aklıma bile gelmemişti zaten o iki yetenek fakiri.
  • oyunun belli dakikalarinda malatya orta sahaustunlugu kurarsa tetteh cok zorler bjk defansini
  • 2-2 skor beklediğim beşiktaş müsabakası. yiyeceğimiz gollerden biri n sakala'nın arkasına atılan top sonucu, diğer yiyeceğimiz gol de welinton kazmasının kendi kalesine atacağı gol ile olacaktır.

hadi bakalım izleyip göreceğiz...
  • takımın ve hocamızın havaya girmesi galibiyet şart.sezonun bence beşiktaş adına gidişatını belirleyecek maç olarak görüyorum.
  • (bkz: vincent aboubakar)'ın gol atacağı maçtır.
  • malatya kazanabilir.
  • spiker kardeşimizin tonlaması yüzünden sessiz izlediğim maç.
hesabın var mı? giriş yap