şükela:  tümü | bugün
  • promosyon olarak apolitikliğe giriş paketi ile birlikte gelen 4 yıl taahhütlü abonelik sistemi.
  • benim de içinde bulunduğum durum. her akşam cnntürk'ü seyreden ben, artık zap arasında denk gelsem bile anında değiştiriyorum.
  • ne kadar muhalif olup seçim sonuçlarına üzülsemde bu kararı almama vesile olduğu için kendimi seçimin kazananı ilan ettim.mis gibi zaman yarattım kendime ve inanılmaz huzurluyum.önüme gelmese haber bile izlemiyorum ve en önemlisi uzundan ve yavşaklarından kurtulmanın tek yolu ama normal hayat akışında trollerle hala uğraşıyoruz tabi.matrix revelation daki sentineller gibi ibneler
  • bunca yaşanandan sonra, sadece kendinin kaygılanıp dertlendiğini anlayan tuzu kurudur. türkiye halklarına mesajı kısadır:
    (bkz: al atını sikerim tımarını)
  • sen geç kalmışsın , o iş 30 mart 2014 te idi.
  • vatandaş halinden memnun demek ki ben niye dertleniyorum öyleyse başkasının yerine diyerekten kendi huzur ve sağlığını memleketten önceye koymuş kişidir. kalabildiği kadar böyle kalmayı umar.
  • sanırım olan biten bunca şeye rağmen 1 kasım seçimlerinde halkın "sanane at kafası, ben böyle istedim, seçimimin her türlü sonucuna ben katlanırım, seni de ske ske bu tercihimin ortaya çıkaracağı bedeli ödersin" şeklinde verdiği mesajı doğru bir şekilde okuyup, "senin skin senin kararın ak kardeş" cevabını içeren bir kitle tercihidir. ülke tercihini yaptı. bu tercihe katkı sağlamayanlar, merakla bu tercihin ülkelerine ve kendilerine ödeteceği bedeli bekliyorlar. ben ali yakup özçelik. cnn türk. bakü.
  • bana 21 yaşımda "yorgun demokrat" sıfatını taşıtmak zorunda kalmama sebep veren olay. oysa dün gibi daha gezi parkı,yolsuzluk, berkin elvan olayları. 1 kasım'dan sonra artık " ne uğraşıcam be arkadaş" tepkisi verdim ve türkiye halkından çok kendimi kurtarmaya karar verdim. (bkz: türkiye'den siktir olup gitmek) artık ciddi ciddi hedeflerim arasında yer almakta. artık yemişim rusya'yı da iç sorunları da. ben kendimi ve sevdiklerimi kurtarayım o bana yeter. hem kendini geliştirmiş bir mühendisi hangi ülke kabul etmez.
  • benim için;
    politikadan uzaklasip,
    ekonomi programlarina gecis yapinca epey karli bir karar olmustur.

dehset dolar kasiyorim bu aralar.
    para al-sat isinde dönüyor hacilar.
    su fakir halimle bile, 2 günde 2000 tl cukkaladim
    2.88 tl den alim yapip,
    2.98 tl ye sattim.

gecen hafta araba almak yerine dolar alsaydim,
    muazzam para yapacaktim.
  • olur iş değildir. sadece, birinin çok güzel ifade ettiği biçimde, bitmiş şampuan çalkalanmıştır. akıl almaz. içine sinmez. bir yere kadar yutmayaçalışırsın, olmaz.