• vatandaş halinden memnun demek ki ben niye dertleniyorum öyleyse başkasının yerine diyerekten kendi huzur ve sağlığını memleketten önceye koymuş kişidir. kalabildiği kadar böyle kalmayı umar.
  • sanırım olan biten bunca şeye rağmen 1 kasım seçimlerinde halkın "sanane at kafası, ben böyle istedim, seçimimin her türlü sonucuna ben katlanırım, seni de ske ske bu tercihimin ortaya çıkaracağı bedeli ödersin" şeklinde verdiği mesajı doğru bir şekilde okuyup, "senin skin senin kararın ak kardeş" cevabını içeren bir kitle tercihidir. ülke tercihini yaptı. bu tercihe katkı sağlamayanlar, merakla bu tercihin ülkelerine ve kendilerine ödeteceği bedeli bekliyorlar. ben ali yakup özçelik. cnn türk. bakü.
  • promosyon olarak apolitikliğe giriş paketi ile birlikte gelen 4 yıl taahhütlü abonelik sistemi.
  • benim de içinde bulunduğum durum. her akşam cnntürk'ü seyreden ben, artık zap arasında denk gelsem bile anında değiştiriyorum.
  • ne kadar muhalif olup seçim sonuçlarına üzülsemde bu kararı almama vesile olduğu için kendimi seçimin kazananı ilan ettim.mis gibi zaman yarattım kendime ve inanılmaz huzurluyum.önüme gelmese haber bile izlemiyorum ve en önemlisi uzundan ve yavşaklarından kurtulmanın tek yolu ama normal hayat akışında trollerle hala uğraşıyoruz tabi.matrix revelation daki sentineller gibi ibneler
  • bunca yaşanandan sonra, sadece kendinin kaygılanıp dertlendiğini anlayan tuzu kurudur. türkiye halklarına mesajı kısadır:
    (bkz: al atını sikerim tımarını)
  • benim için;
    politikadan uzaklasip,
    ekonomi programlarina gecis yapinca epey karli bir karar olmustur.

dehset dolar kasiyorim bu aralar.
    para al-sat isinde dönüyor hacilar.
    su fakir halimle bile, 2 günde 2000 tl cukkaladim
    2.88 tl den alim yapip,
    2.98 tl ye sattim.

gecen hafta araba almak yerine dolar alsaydim,
    muazzam para yapacaktim.
  • sen geç kalmışsın , o iş 30 mart 2014 te idi.
  • geleceğe umutla bakmamı sağlamış durum. süper böyle. umrumda da değil artık kim ne yapmış ne etmiş.

bir ara uçak falan düşmüştü. savaş çıkmasın da gerisi önemli değil.
  • +1imle katıldığım aktivite.
    midem bulanıyor çünkü yalana ikiyüzlülüğe menfaatçiliğe.
    sürekli 5. vites nasıl yapılmış falan izliyoruz hatunla. sıkılınca leyla ile mecnunun eski bölümlerine sarıyoruz. ha birde artık hak verdiğim apolitik tv8 programlarınada sarıyorum. ebru gündeşe rağmen.
    bu halk bir tercih yaptı, ilkokulda kendini döven kabadayıya sırnaşanlar büyüyüncede doğal olarak oy vereceklerdi ve öyle oldu.
hesabın var mı? giriş yap