şükela:  tümü | bugün soru sor
 • o gün çiçekler acacak, beşiktaş fener'e 2. kez koyacaktır.
 • 28 şubat 2018'de oynanacakken, şenol ve fiko’nun ağlamaları ile 1 gün kaydırılan maç.

  25 şubat pazar günü 2 takım ligde mücadele edecek, haliyle 2 takımında kupa maçına çıkarken ''dinlenemedik, yorgunduk'' gibi bir mazeretleri olmayacaktı çünkü birbirleri ile oynayacaklardı.

  hem maç öncesi hem maç sonrası beşiktaş'a 3 günlük dinlenme verilmesi sağlandı beşiktaş açısından tam ortaya alındı.

  beşiktaş perşembe bu maçı oynayacak pazartesi lig maçına çıkacak.

  fenerbahçe ise perşembe bu maçı oynayacak pazar günü lig maçına çıkacak.

  ve işte ibnelik çanları çalmaya başlıyor...
 • beşiktaş bu maçtan sonra trabzon deplasmanına gidecekken fb istanbul'da kalacak ve kendi sahasında akhisar ile oynayacak.

  şundan bile zırlıyorsanız aykut'a haber edin, kankası ahmet'e "sohbette söyledi" tadında çakal haberi yaptırsın; pazartesi siz oynayın, biz pazar trabzon'a gider oynarız amk...
 • fenerli oğlanların bir gün için ağlamaya başladığı maç. eskiden olsa 1 gün önce/sonra ne fark eder yae diyen bu zevat maçın bir gün ileri alındığını görünce hemen gözyaşlarını koyvermiş. bir de utanmadan çıkıp şenol güneş ağlıyor demiyorlar mı gülesim geliyor. ben hayatımda bu kadar zeka problemli grubu bir arada hiç görmedim. hayreti mucip.
 • 3 gün önce oynanan lig maçının yenilgisi ile gaza gelip bari kupada vodafone arena'da galibiyet alayım diye düşünen fenerbahçe'nin yine hüsrana uğrayacağı karşılaşma.
 • adamlar ağlaya ağlaya tarih değiştirtiyor;
  değişen tarihe itiraz edenler ağlak oluyor.
  bekle ama sen bekle.. kupada iki maçı da alsın bu ibneler, dert değil. biz lige konsantre olmalıyız. zaten derdimiz de o, bizim maç pazartesi olsa sikimizde olmazdı erteleme. ama eğer beşiktaş perşembenin ardından pazartesi trabzona puan kaybederse; o zaman gerizekalı sinsinin nasıl ağladığını izleyeceğiz. "yok efendim yağmur yağarken ördek mi vaklarmış, yok maç neden perşembeye alınmış, e bari ligi erteselermiş, zaten kemalettin tuğcunun da bi lafı varmış..."
 • hayatımda hiç, bir maçı salı, diğer maçı perşembe oynanan bir yarı final serisi görmedim. işte sağolsun, bunu gösteren maç.

  biz de şaşırdık, ya bu beşiktaş yönetimi nasıl oldu da maç erteleme talebinden vazgeçti diye. meğer böyle bir 'kazanım' koparmışlar. kazanım dediysek kendilerine bir faydası da yok, anlamsızca fenerbahçe'nin takviminin sıkıştırılması söz konusu.

  oğlum hani bu kupa süt kupasıydı? kaç haftadır bu süt kupası maçının bir gün ileri tarihe konması için miydi tüm bu yaygara?
 • sanki 2 maçı arasında 2 ay süre olan yari final serisi veya şubat ayında oynanan yarı final maçını her gün görüyonuz da; ilk maçı perşembe, diğer maçı salı oynanan yarı finale mi takıldınız amk?
 • sorgulanması gereken beşiktaş - fenerbahçe maçının neden perşembe günü oynandığı değil, galatasaray - akhisar maçının neden çarşamba günü değil de salı günü oynanacak olmasıdır.

  galatasaray - akhisar maçı çarşamba gününe alınsın, kavga gürültü bitsin dediğim maç.
 • "kazanım dediysek kendilerine bir faydası da yok, anlamsızca fenerbahçe'nin takviminin sıkıştırılması söz konusu"

  e bebeğim madem kazanım yok durumda, neden bjk-fb kupa maçı 1. ayağının ertelenmesine karşı çıktınız ? size de giren çıkan bir şey yoktu, o maçın orada oynanması da anlamsızca beşiktaş takviminin sıkıştırılmasına söz konu olan bir durum.

  allah rakibin de düzgününü versin. senelerdir o kadar alışmışlar ki futbol oynama dışındaki faktörlerle kazanmaya, olur da elimizden giderse diye ne yapacağını şaşırmış durumda.

  maçın çarşamba oynanmama nedeni, bir önceki lig maçının pazar oynanması. siz o kupa maçına kadar 2, beşiktaş ise 3 maç oynayacak. beşiktaş oynayacağı 3 maçın 2 tanesini deplasmanda oynayacak. fener ise 1 tanesini deplasmanda ki o da beşiktaş deplasmanı. belki kafanız basar şimdi.

  ayrıca kupa maçından sonraki hafta bjk deplasmana gidecek, fenerbahçe ise yine içeride oynayacak.

  daha ne olacaktı?