şükela:  tümü | bugün
 • ziraat türkiye kupası 2017-2018 yarı final ilk müsabakası. maç 20:30'da vodafone park'ta oynanacak.
 • bundan elli(50) gün sonra rövanş maçı oynanacak. yine 20:30 da halil umut meler yönetir.
 • o gün çiçekler acacak, beşiktaş fener'e 2. kez koyacaktır.
 • 28 şubat 2018'de oynanacakken, şenol ve fiko’nun ağlamaları ile 1 gün kaydırılan maç.

  25 şubat pazar günü 2 takım ligde mücadele edecek, haliyle 2 takımında kupa maçına çıkarken ''dinlenemedik, yorgunduk'' gibi bir mazeretleri olmayacaktı çünkü birbirleri ile oynayacaklardı.

  hem maç öncesi hem maç sonrası beşiktaş'a 3 günlük dinlenme verilmesi sağlandı beşiktaş açısından tam ortaya alındı.

  beşiktaş perşembe bu maçı oynayacak pazartesi lig maçına çıkacak.

  fenerbahçe ise perşembe bu maçı oynayacak pazar günü lig maçına çıkacak.

  ve işte ibnelik çanları çalmaya başlıyor...
 • beşiktaş bu maçtan sonra trabzon deplasmanına gidecekken fb istanbul'da kalacak ve kendi sahasında akhisar ile oynayacak.

  şundan bile zırlıyorsanız aykut'a haber edin, kankası ahmet'e "sohbette söyledi" tadında çakal haberi yaptırsın; pazartesi siz oynayın, biz pazar trabzon'a gider oynarız amk...
 • fenerli oğlanların bir gün için ağlamaya başladığı maç. eskiden olsa 1 gün önce/sonra ne fark eder yae diyen bu zevat maçın bir gün ileri alındığını görünce hemen gözyaşlarını koyvermiş. bir de utanmadan çıkıp şenol güneş ağlıyor demiyorlar mı gülesim geliyor. ben hayatımda bu kadar zeka problemli grubu bir arada hiç görmedim. hayreti mucip.
 • 3 gün önce oynanan lig maçının yenilgisi ile gaza gelip bari kupada vodafone arena'da galibiyet alayım diye düşünen fenerbahçe'nin yine hüsrana uğrayacağı karşılaşma.
 • adamlar ağlaya ağlaya tarih değiştirtiyor;
  değişen tarihe itiraz edenler ağlak oluyor.
  bekle ama sen bekle.. kupada iki maçı da alsın bu ibneler, dert değil. biz lige konsantre olmalıyız. zaten derdimiz de o, bizim maç pazartesi olsa sikimizde olmazdı erteleme. ama eğer beşiktaş perşembenin ardından pazartesi trabzona puan kaybederse; o zaman gerizekalı sinsinin nasıl ağladığını izleyeceğiz. "yok efendim yağmur yağarken ördek mi vaklarmış, yok maç neden perşembeye alınmış, e bari ligi erteselermiş, zaten kemalettin tuğcunun da bi lafı varmış..."
 • beşiktaş tarih değişikliği istemedi. böyle bir talebi de olmadı.
  fikret orman biz bu maçın ileri bir tarihe alınmasını isterdik ama kimseye de eyvallah edecek değiliz. maç haftası hatalıdır. beşiktaş’ın şampiyonlar ligi maçı öngörülmeden hazırlanmıştır dedi. akabinde ise erteleme isteği ile ilgili başvuru yapılmayacağını açıklandı.

  fenerbahçe bayern münih maçından 2 gün sonra oynansın diye ağlamaya başlamıştı. bu adamlar almanya’dan gelecekler ne ziraat kupası kardeşim. allah’ın teneke kupası şart mı şampiyonlar ligi haftası. günler haftalar aylar çuvala mı girdi. neyse şimdi sinirlendim yine.

  federasyon maçın 27-28-01 tarihlerinden birinde oynanacağını en baştan açıklamıştı. yukarıda bir arkadaş tff sitesinden resmî linki de vermiş orda yazıyor.

  beşiktaş’ın isteği bu maçın hiç oynanmamasıydı. 1 gün sonra oynanması değil.

  ayaklarını yere vura vura ağlayan zırlayan ısrarla maç tarihini öne aldırmaya çalışan fenerbahçedir.

  bakın diyor ki bizim kupadan sonra maçımız var. onu ileri alın demiyor. kupa maçını ille şampiyonlar ligi arasında oynayalım beşiktaş’ı iyice sıkıştırın diyor. amacı üzüm yemek olsa yahu kardeşim beşiktaş haklı. ne maçı. sonra oynayalım der. ama amacı bağcı dövmek. beşiktaş sıkışsın yorulsun başarısız olsun. avrupa başarısı falan umrunda değil öyle sıkıştırayım ki avrupadan da elensin diye dua ediyorlar.

  araya dereye sıkıştırılmış yarı final maçı. rövanşı ne zaman 2 ay sonra. final ne zaman? 3 ay sonra. yahu bu kuşbeyinli gerizekalı maçı hangi salak şampiyonlar ligi maçı arasına koydu. yani insanın ya vatan haini olması lazım ya salak olması lazım. salak değilse artniyetli olması lazım.
  ilk maç ile rövanş arası 2 ay olan yarı final var mıdır? ulan tüpçü sen salak mısın? kim uydurdu bu aptal maçı bu araya hangi niyetle???
 • hayatımda hiç, bir maçı salı, diğer maçı perşembe oynanan bir yarı final serisi görmedim. işte sağolsun, bunu gösteren maç.

  biz de şaşırdık, ya bu beşiktaş yönetimi nasıl oldu da maç erteleme talebinden vazgeçti diye. meğer böyle bir 'kazanım' koparmışlar. kazanım dediysek kendilerine bir faydası da yok, anlamsızca fenerbahçe'nin takviminin sıkıştırılması söz konusu.

  oğlum hani bu kupa süt kupasıydı? kaç haftadır bu süt kupası maçının bir gün ileri tarihe konması için miydi tüm bu yaygara?