• bu adamın üzerinde halinde tavrında nasıl bir çiğlik var diye diye dolanırken pozuyla bana öyle yardımcı oldu ki.

evet lan bu adamda tam bir la casa de papel çiğliği ve overacting'liği var.

edit. bu entry den uzak durun lan amına kodumun putincileri.
  • şovdan ibarettir. artist seni, batı kuklası palyaço. halkın orada can çekişiyor sen burada poz kesiyorsun. rus ordusu yakında kulağından tutup atacak seni merak etme.
  • öz abim be komedyen diye taşşak geçenler utansın.
  • medyayi bu kadar ustaca kullanan bir adamin odasinda olumu bekleyecegini dusunmuyorum. bence kiev'de dahi degil.
  • aq mun gevşeği. cıvık yav cıvık.

olayın ciddiyetini kavra sik*k. dünyanın en ünlü kabadayısı ve adamı öldürüldü.

edit: lan siz kafayı mı yediniz? kolpaçino izliyordum ve öyle estirdim. ne putinciliğimiz kalmış, ne küfür kalmış.

hakkaten ölmüşsünüz de gömeniniz yok.

ayrıca da ben sizin gibi düşünmek zorunda mıyım? zelenskiye ne yazacağımı size mi sorucam aslanım?
  • sürekli aynı binada olduğunu gösteren foto. bu biraz tehlikeli değil mi? her fotosunda aynı bina olduğu çok net anlaşılıyor.
  • iki mafya arasında kalmış zengin patronu oynuyor gibi geldi bana. rusya nın niyeti belli direkt olarak bunu yemek istiyorlar çünkü cok ciddi maden ve gaz rezervleri var amerikalılar da zaten nato ayağına bölgeye konuşlanıp biz seni ruslardan koruruz ayağına girip onlarda madenlerin derdinde bu garibimde hem ayranım dökülmesin hem de götüm sikilmesin derdinde bakalım devamı ne olur
  • vatan haininin fotoğrafıdır.
  • "bayraktar'la çekilen zelensky fotoğrafı" diye servis edilmemesi şaşırttı.
  • be aminakoduklarim iki ulke savasiyo burada futbol maci gibi niye taraf tutuyosunuz lan
    ? yok adamin tipini begenmiyomus rusya sikecekmis sokacakmis bilmemne. dalyarak magneti oldu bu rusya ukrayna savaşı.

ukrayna devlet baskaninin halka moral verme amacli fotografi. yarin bigun olursek şanimiz yurusun demis fotofraf cektirmistir.
hesabın var mı? giriş yap