şükela:  tümü | bugün soru sor
  • real madrid'in muhtemelen hakemin sağlam desteğini de alarak finale çıkacağı maç.

edit: tabii ki şaşırtmadı...
  • bayern münih'in real madrid+hakeme karşı mücadele vereceği karşılaşma.
  • cüneyt çakır yönetecek maçı.
  • real madrid'in taraftarının desteğiyle 2-1 kazanacağını düşündüğüm karşılaşma. türkiye saati ile 21.45'te başlayacak. fifa 18'de totemimizi yaptık yine.
    https://youtu.be/tedhxbw2kxo
  • 3.5 üst yazanlar final bileti için rezervasyonlarını yaptı bile...

tsi 21:45'te trt 1'de...
  • bir barça fanı olarak, ezeli ve ebedi real madrid düşmanı bir birey olarak bayernin kazanmasını istiyorum ama bir yandan da ronaldo'nun kaybetmemesini istiyorum. doğru ronaldo kaybetmesin, saha içinde ve dışında örnek bir futbolcu olan çok alçak gönüllü bir insan evladıdır kendisi. son 3 senede gönlümde taht kurmştur. messinin sahip olmadığı hasletlere sahiptir, başta mazlumların sesine kulak olması onların derdini dert edinmesi gibi hasletler. evet dilerim ronaldolu madrid kazansın.
  • içimden bir his 2-1 bayern öndeyken son dakikalarda 2-2 olacak ve real madrid finale çıkacak diyor.

tanım: şampiyonlar ligi yarı final ikinci maçı.
  • derslerden kafamı biraz kaldırdığım şu vakit içerisinde en güzel kafa dinleme ve keyif verecek bir maç olarak bakıyorum. şu biraz buhranlı ve kasvetli havamı bugün kendime ve eşe dosta ayırarak geçirip akşam bu maçla taçlandıracağım... bugünümün çileği olacak maç.

bu arada bir erkeğe huzur veren bir olay olarak maçı ele alabilirsiniz hanımlar.
    maçı unutturmak istiyorsanız da bu sizin elinizde :d
  • cüneyt çakırın hakem olduğu başka bir şamp. ligası musaberesi.ve tabiki kralın aslanları parçalar.*
  • bayern münih'in real madrid'i perişan edeceği maçtır.