şükela:  tümü | bugün
  • paşa rugan isimli turkiye pazari için ozel uretilmis versiyonu da raflarda yerini almiştir...
    urunun bu ozel versiyonunun reklami çok daha etkileyici olmakla beraber facebook ortamindan takip edilebilir...
    (bkz: ahahaha guluyorum suanda)
  • bu urunun reklaminin "pasha rugan - 1 milyon isminde" bir parodisi de uretilmistir. son birkac gundur facebook'ta dolasmaktadir. ayni zamanda dailymotion ve youtube'da pasha rugan diye search yapilinca bulunabilir.

video yarmistir, gecirmistir bizi. red egg production isimli bir grup tarafindan yapilmistir. sayet facebook'taki sayfalarindan videolari ve diger calismalari takip edilebilir.
  • içiersinde mandalina ve afrodizyak bulunmaktadır.
  • kendisini kullanani yeme arzusu uyandiran, tatli mi tatli, asik eden parfum. sise tasarimi bana gore pek bi kaba; bu da satis icin bi engel kesinlikle. sonucta parfum dediginin sisesi sattiriyo. ama aroma fevkalade.
    ole herkesler kullanmasin, bitek sevdiklerimde olsun. bana hep iyi seyler hatirlatsin.
  • kalıcı olan fakat acı acı kokan parfümdür. erkek parfümü diye şartları bu kadar zorlaması hoş olmamıştır, şişesindedir numarası.
  • bilinirliği* üst'tür . kendisi mis'tir.
  • bir de one in a million versiyonu vardır. (bkz: bosson)
  • resmen yapışma etkisi yaratan kokudur.. sewgiliniz sürmüşse we tenine de yakışıyorsa resmen one in a million'lık bi durum orataya çıkar.. kazağınıza sinen kokusundan dolayı, kazakla uyursunuz; hatta abartıp, kabanla bile uyunduğu görülmüştür.. arada böyle hafif hafif burnunuza gelir kokusu alışmışsınızdır, özlem silsilesine sebep olur meret..
  • bedensel bağımlılık yaratan, deriyle bütünleşen parfüm..sıkmayı unutup dışarı çıktığınız zaman üzerinizde giysi yokmuş hissine kapılıyorsunuz.
  • altın külçesi şeklinde şişeye sahiptir.

rochas ile birlikte; kullanmaktan en çok keyif aldığım 2 parfümden bir tanesi..
    niye böyle "ben" merkezli bir entry girdim bilmiyorum.

hesabın var mı? giriş yap