şükela:  tümü | bugün
  • birimi dolar veya euro olsa katılabileceğim, şu haliyle ancak amatör eğlendirir diyebileceğim hededir. aga istanbul ev fiyatlarından haberiniz yok tamam da araba fiyatlarına bakın bari yahu! hiç olmazsa yoksulluk sınırını geçeydi iyiydi.
    (bkz: fakirlik belirten cümleler)

edit: başlık başa kalmış ya la ! entry sahibi kaçmayaydı iyiydi
  • bunu 2012 den önce deseydiniz tutabilirdi de artık oluru yok
  • nepal, myanmar gibi yerlerde bu parayla sonsuza kadar yaşanabileceğinin farkındadırlar.
  • 1 milyon ile bir kaç işyeri açılır, yakın çevredeki işsiz çalışkan eş dost bu işlerin başına geçirilir. hem onlar kazanır hem sen kazanırsın. kalan para da ister dövize ister faize yatırılır. sonra gel keyfim gel.

edit: 1 milyona bir kaç iş yeri nereye açıyon amk tarzı mesajlar alıyorum. yetmez diyorlar. açamazsın diyorlar. açsan da o eş dost seni soğan gibi soyar diyorlar. hayat acımasız diyorlar. ben çekiliyorum. 1 milyon sizin olsun.
  • 1-istanbul köyünün yaşanası mı kaldı olm? heryer suri,afgan,bilmem ne bela yamyam dolu.
    2- "enflasyon diye bir şey var paran eriyür " köylüleri birazdan gelir. cevaben ; lan it geçen seneden bu seneye kim %100 zam aldı ? çalışanın emeği aynı, aldığı para pul oldu. geçen sene 5bin lira ile sağladığın standardı bu sene10 bin lira ile ancak sağlarsın. peki kimin maaşı bu kadar artıyor ?
  • "asla" kelimesi fazla iddialı olabilir ama öleceğinin farkında olarak yaşayanlar bu gruptandır.
  • paramı vericeksiniz.. vala yoruldum, verinde gideyim evimde oturuyum, huzur içinde ölüyüm sonrada.. kumara, boş karıya kıza yatırırsam adam değilim..
  • alt tarafı 166 bin usd yapıyor. 5 seneye kalmaz, aç kalırsınız.
  • versinler o parayi bana calisani siksinler...