şükela:  tümü | bugün
  • sonuclar nekadar sağlıklı anket de tekil oy kullanılmamış olabilir adam modemi resetler basar basar durur gereksiz yani
  • sonuçları saçmalık olan anket.burdan herkesle bahse girerim ki ince en az %30 oy alacak.rte ise %40'ı geçemeyecek.
  • toplayınca 1 milyon 100 bin yapıyor ama bana hiç de mantıklı gelmedi. bir kere şimdi sözlük'te bu gündem olsa muharrem ince'ye 50 bin oy gider bir anda %5 artar. öte yandan 1 milyon kişi oy kullandıysa türkiye'de internet kullananların %2-3'ü falan girip burada oy kullanmış demek. nasıl sözlük'te başlığı açılmadı daha önce? neden twitter'da facebook'ta başka sitelerde hiç denk gelmedim buna? ilginç yani. bir de bilgisayarımdan girip sonra telefondan 3g ile bağlanıp bir daha oy atmamın önünde bir engel yok. neyse temel karamollaoğlu ve akşener'in gerçekte olacaktan yüksek muharrem ince'nin düşük gözüktüğü anket. diğerleri makul.
  • sanki normal seçimler çok güvenli de geniş katılımlı web anketine guvenecez.
  • birden fazla adaya hatta tüm adaylara oy verebiliyorsunuz. modem resetlemeye bile gerek olmadan.

sonuçlar yanıltıcıdır.
  • chp bile 25 aldı, ince nasıl 22 alıyor lan? % 30'a dayanır.
  • tebrik ettiğim saçma sapan ankettir.

ne uğraşıyorsunuz direk seçim yapsaydınız.
  • bence anket doğru. çünkü ikinci turda erdoğan vs. diğer adayların aldıkları oyların toplamı olacak ;)
  • 1 milyon adamdan 1i bile mi ekşiden değil. onu geçtim işi gücü anket sonuçlarına bakmak olan, 7 / 24 siyaseti takip eden*benim haberim yok. boykotcu ve inceci çevremden de böyle bir şey duymadım. muharrem ince çok düşük. bugünkü gezici anketi spye 0.5 diyor. burada 4'e dayanmış. saçmalık..
  • yurtdisi harictir. "geçersiz oy. adayınızı sadece türkiye'den destekleyebilirsiniz." demekte